Pohodlí pro maminky, i ty nastávající, zajistí sedací vak

Pro maminky i pro budoucí maminky. V těhotenství marně hledáte nějaký způsob, jak si sednout nebo lehnout a s miminkem pak zas pohodlný způsob, jak ho uspat nebo nakojit. Sedací vak je řešením.

Tvrdé materiály, ze kterých je vyrobený standardní nábytek, tak nějak neuhnou a nepřizpůsobí se. Čalounění trochu pomůže, ale pro nastávající maminky může být kdysi oblíbená pohovka jen prknem, na kterém se cítí špatně. Sedací vaky jsou vyplněné malými polystyrénovými kuličkami a dokonale se přizpůsobí vašim potřebám. Vytvarují se podle polohy těla, každému jeho kousku poskytnou oporu a tak uleví páteři i unaveným svalům. I proto se sedacím vakům říká také relaxační, protože přesně relaxaci a odpočinek nabízí.

Když je pak už miminko na světě, stane se z sedacího pytle skvělé a pohodlné místo pro kojení, odpočinek i uložení miminka. Polystyrenové kuličky se přizpůsobí každému pohybu a vytvoří oporu pro záda i hlavu, takže si společné chvilky můžete užít s opravdovou radostí a bez bolavých zad nebo znecitlivělých rukou. Důležitá je kvalita, při výběru se zaměřte nejen na cenu, ale i výplň (polystyrenové kuličky, nikoli jen polystyrenová drť) a také pečlivé a pevné prošití švů. Na www.relax-vaky.cz najdete sedací vaky od českého výrobce v mnoha barvách a vybrat si tak můžete přesně podle designu vašeho bytu.

Tvarů a velikostí je opravdu mnoho. Malé i velké sedací polštáře, taburety, oblíbený tvar křesla nebo míče, záleží jen na vás, který vyberete. Do menších bytů jsou vhodnou volbou právě sedací vaky ve tvaru křesla, které jsou již šité s opěradlem a širokou sedací částí, oproti polštářům ale zaberou menší prostor. Naopak do rozlehlých prostor je skvělou volbou velký sedací polštář, na který si pohodlně lehnou dva dospělí lidé. Ten pak využijete i jako podložku pod miminko, kde se nemusíte bát úrazu, dobře odizoluje chlad od podlahy a poskytne velkorysý prostor pro převalování nebo batolení. Sedací vak může posloužit i jako matrace pro hosty, protože nejen sezení, ale i ležení je velmi pohodlné a opět s oporou pro celé tělo. A co víc si přát, než mít kousek místa pro odpočinek a relaxaci.