Velikonoční pobyt v srdci Bílých Karpat

Velikonoce patří mezi tzv. pohyblivé svátky. Jejich termín je závislý na datu první úplňku po jarní rovnodennosti. Letos proto připadají na 26.03. – 28.03. A právě v tomto magickém datu si můžete v některých hotelech vychutnat exkluzivní balíčky velikonočních pobytů za atraktivní cenu!

Víkendový pobyt v novém kabátě

Mohlo by se zdát, že víkendové velikonoční pobyty jsou v oblasti trávení těchto jarních svátků úplnou novinkou. Ale už dříve byly Velikonoce často využívány jako dobrá záminka k návštěvě venkovských příbuzných a přátel. Jedině Velikonoce trávené v blízkosti probouzející se jarní přírody mají tu správnou atmosféru.

Odjezd na chatu vám sice může kontakt s přírodou na chvíli zprostředkovat, ale nezbavuje vás povinnosti jarního úklidu nebo přípravy jídla. A samotný odpočinek se dostává až někam na poslední kolej. Nebylo by mnohem lepší užít si Velikonoce na místě, kde za vás všechny ty otravné povinnosti vykoná někdo jiný?

V Bílých Karpatech umějí návštěvníky hýčkat

Příroda Bílých Karpat dokáže pozorným návštěvníkům přinést nejedno překvapení. Na jaře louky ožívají květy vzácných orchidejí a s trochou štěstí lze zahlédnout i unikátní živočichy, kteří se nikde jinde nevyskytují (čolek karpatský apod.). Hotel & Wellness Kopanice **** na Moravě nabízí dokonalé zázemí pro příjemné jarní vycházky nádhernou přírodou. Nově otevřený hotel umožňuje trávit sváteční čas v naprostém soukromí s jistotou čistého a klidného prostředí.

Velikonoční pobyt v hotelu zahrnuje mimo jiné neomezený vstup do wellness (relaxační bazén s vyhřátou vodou, relaxační zimní zahrada, whirlpool, Kneippův chodník, sauna, Fitness a další), uvolňující regeneračně-relaxační masáž (60 minut) a samozřejmě stravování podle nejvyšších standardů.

K dispozici je i vše potřebné pro aktivní sportovní vyžití. Využít můžete například služeb profesionální instruktorky Nordic Walkingu, nebo školeného průvodce, který vás doprovodí na horskou túru. Napadá vás snad lepší způsob trávení Velikonoc?