Pořiďte si stůl s plynovým ohništěm, který vás bude opakovaně mile překvapovat svou krásou i funkčností

Drtivá většina majitelů teras, altánků a dalších jiných venkovních posezení, si přejí užívat je po co největší část roku. Někdy je už od začátku jara příjemně teplo, květen láme teplotní rekordy, ale jindy je zima i v červnu nebo červenci, jakoby teprve začínalo jaro. Chcete-li se při posezení venku zahřát, zároveň si posvítit a mít u konverzace ve dvou nebo rodinné oslavy příjemnou atmosféru, vsaďte na jedinečný stůl s plynovým ohništěm.

 

Užasněte nad dokonalým designem i funkčností krbového stolu

Krbový stůl vás zaručeně zahřeje, a vy budete moci zůstat sedět u vína nebo grilování do pozdních nočních hodin, aniž byste se cítili nekomfortně. V tomto případě nejde o bioalkoholový nebo lihový hořák, jde o skutečný oheň, který ale nekouří, nezapáchá, ale přitom vydává teplo, jako skutečný oheň.

Stůl na plyn je vyroben tak, aby odolal různým povětrnostním vlivům, a mnoho let vypadal i sloužil bez chyb. Díky němu získáte místo, kde si odložit skleničku, hrnek nebo talíř, přitom skvěle vidět, i když už bude tma, to vše s nádechem pro psychiku příjemné oranžové barvě ohně.

 

Relax, který si připravíte téměř lusknutím prsů

Sledování ohně je velmi uklidňující, o to víc, když jej sledujete s těmi, koho máte rádi, pohodlně se vám sedí, máte výtečné jídlo nebo lahodné pití… Výkon stolu s plynovým ohništěm je stejný, jako plynový ohřívač, ale sálavé teplo je přímo před vámi, na rozdíl od plynových hřibů nebo infrazářičů.

Velmi praktické je, že pokud zrovna nebudete chtít používat ohniště, jednoduše jej zakryjete, a získáte větší plochu pro odložení věcí. A pokud už stůl máte, a nechcete jej měnit, můžete zvolit ohniště v nádobě.

Podívejte se na elementifire.sk a vyberte si zahradní nábytek, který vás bude vždy těšit.