Potřebujete rychle originální dárek? Fotoobraz z vlastní fotografie vám vyrobí do 3 pracovních dnů

Někomu občas, někomu často se stane, že zapomene koupit dárek osobě, na které mu hodně záleží. Anebo stále nejsme rozhodnuti, co koupit, aby byl dárek zajímavý a zároveň ukázal, že jsme nad ním přemýšleli. Skvělou volbou může být nákup fotoobrazu.

Stačí zvolit „Expresní výrobu“ na webových stránkách fotoobrazyzplatna.cz, a váš obraz bude připraven za 3 pracovní dny od připsány platby. Při osobním odběru dokonce za 2 pracovní dny. První pracovní den se počítá jako následující pracovní den od připsání platby.

 

Fotoobrazy na plátně v různých velikostech, jednotlivě i v sadách

Společnost Fotoobrazy z plátna s.r.o. z Českého Těšína, vyrábí i fotoobrazy tištěné na sklo a dřevo. Můžete si je zvolit, pokud máte více času na výrobu, než je pár dnů. Expresní výroba probíhá u fotoobrazů na plátno.

Volit můžete z mnoha velikostí. Co třeba varianta fotoobrazu 100 x 70 cm? Plátno je vždy nataženo na rám fotoobrazu, který lze snadno umístit na stěnu. K dostání jsou čtyři typy pláten, kdy rozdíly jsou především v materiálu, ve struktuře, hustotě a lesku či matu. Obraz lze zhotovit na šířku i výšku, záleží na tom, jak je focená fotografie. Plátno má zahnuté natisknuté okraje, přičemž hrany jsou zrcadleny (dochází ke kopírování 2,5 cm z okrajů  fotky, a ty jsou natištěny na hrany). Objednat si můžete i dvojité lakování pro snadnou údržbu, zabezpečení před vlhkostí a zašpiněním. Spolehnout se můžete na vynikající kvalitu barev, bezvonnost a ekologický tisk. V balení najdete i dřevěné klínky, které se zaráží ze zadní části rámu a kovový plíšek pro zavěšení.

Společnost nedoporučuje vystavovat plátna bez lakování slunečnímu záření.

Více informací i kompletní nabídku fotoobrazů na plátno, ale také na dřevo nebo sklo, najdete na fotoobrazyzplatna.cz.