Potisknout dětem trička nebo vaší společnosti firemní předměty? Zvládnete to rychle a snadno

Patříte také k rodičům, kteří mnohdy dětem dělají radost tím, že objednají trička potisknuta oblíbenými obrázky, nebo nechají vyrobit puzzle s fotografií dítka… Ještě víc pak za potisk předmětů utrácí společnosti. Firemní předměty s logem nebo nápisem dávají zákazníkům i obchodním partnerům. Můžeme však na tisku ušetřit mnoho peněz. Stačí mít to správné vybavení.

 

Poznejte výkonný lis na textil

Abyste si mohli vyrobit potisk na montérky, bundy, vesty, trička, čepice a další textil, je potřeba koupit si kvalitní lis na textil. Kupříkladu profesionální značkové termolisy Marta, které jsou vysoce spolehlivé. Značkový termolis vám bude dobře sloužit po mnoho let, nebudete se muset bát nutnosti reklamací nebo odstraňování závad. Spokojeni budete, pokud zvolíte např. termolis PT2815S, PT3804C nebo PTC380. Jde o termotransferové lisy s jednoduchým ovládáním a velkou kvalitou.

Stabilní tlak lisu a zároveň schopnost dostatečné termoregulace jsou základem pro kvalitní lis. Koupit si můžete i lisy s automatickou funkcí, a tak se o celý proces lisování postarají samy dle vašeho požadovaného nastavení. S těmito lisy potisknete nejen ploché povrchy, ale i těžko přístupná místa. Široký teplotní rozsah způsobuje, že jejich schopnost přenést tisk na povrch materiálu je velmi různorodá. Dané struktury umí aplikovat i na materiály s hrubším a členitějším povrchem.

 

Termolisy nejen na hrnky

Mezi lidmi i firmami jsou poptávané termolisy na hrnky. Vyhovovat vám bude např. tepelný 3D lis VACUUM lis pro sublimační potisk. Na webových stránkách termolisy.cz jej aktuálně pořídíte se slevou 10 % z původní ceny.

Více informací najdete na termolisy.cz. Podívejte se, jak široká je nabídka termolisů a vyberte si ten nejvhodnější pro vás.