Svatební auto z půjčovny vám ušetří nejen nervy

Organizace svatby je náročná sama o sobě. Šaty pro nevěstu, dort, správné místo a mnoho dalších drobností je potřeba mít zařízené do posledního detailu. Jednou z nejdůležitějších věcí je i doprava nevěsty a ženicha na obřad a na oslavu.

A nejen nevěsty a ženicha, ale i svědků, rodičů a dalších významných hostů. Zorganizovat přesun všech účastníků svatby nejen na radnici, ale i následnou oslavu bývá pěkný oříšek. Vždy se musí myslet také na řidiče, kteří často celou svatbu stráví za volantem postupným přesouváním příbuzných z místa na místo. A tak se shání kamarádi a známí s autem, kteří mají čas a budou ochotni se svatbou pomoci, plánování trasy a časového rozpisu, aby byli všichni na místě včas a nic se nikde nepokazilo. Nervy i čas vám ušetří, pokud si auto na svatbu jednoduše půjčíte a nejlépe i s řidičem. Odpadnou vám tak starosti s organizací i neustálým hlídáním, zda vše klape tak jak má. Půjčovna svatebních aut Mottify má dlouholeté zkušenosti a v republice se řadí k těm nejlepším.

Podle zvyku jede ženich v koloně jako první, v autě je nejčastěji s rodiči a svým svědkem. Možnost vybrat si auto přesně podle svého gusta z široké nabídky vozového parku je pro ženicha dokonalým předsvatebním darem a cestu k oltáři může absolvovat v autě svých snů. Auto s nevěstou jede v koloně až jako poslední a zpravidla zastavuje přímo před radnicí. Výzdoba obou aut by měla ladit, ale nevěsty auto by samozřejmě mělo být nejkrásnější. I s tím vám v Mottify dokáží pomoci a výzdobu aut sladit do posledního detailu. K dispozici jsou i historická auta jako Cadillac Seville nebo Chevrolet Corvette. Nezáleží na tom, zda je vaše vysněné svatební auto nablýskaný sportovní vůz nebo klasická limuzína, důležitá je spolehlivost a možnost si svatební den užít opravdu bez starostí. Alespoň bez starostí o auta.