Poznejte českou udržitelnou módu vyrobenou s respektem k přírodě i lidské práci

Nosit pohodlné oblečení, které je navíc vyrobeno s ohledem k přírodě, a lze jej skvěle kombinovat s mnoha kusy oblečení, které má každý z nás v šatníku, je radost. Vám je teď k dispozici kvalitní ekologický textil inspirovaný přírodou od Happy Nature. Jako bonusem pro vás bude, že za každý zakoupený produkt vyroste 10 stromů, a pokud se přidáte, zmizí z vašeho okolí, nebo kdekoli jinde se zapojíte, spousta odpadu.

 

Zajímavá certifikace textilu

Oblečení z Brna, kde Happy Nature najdete, splňuje několik mezinárodních certifikací. Potěší vás jistě certifikace VEGAN FRIENDLY, která zaručuje, že při výrobě oblečení nedochází ke zneužívání zvířat nebo k testování produktů na zvířatech. PETA & VEGAN certifikace znamená, že při výrobě textilií z bio bavlny nebyly použity žádné živočišné složky nebo jakékoli jejich deriváty.

Dalším certifikátem je FAIR WEAR, která ručí za to, že je oblečení vyráběno za férových podmínek a pracovněprávních standardů. Další certifikace CERTIFICATE GOTS zaručuje 100 % zdravotně nezávadnou bio bavlnu bez obsahu chemikálií a OSC – Organic Content Standard kontroluje a zaručuje obsah bio bavlny obsažené v samotném produktu.

 

Oblečení pro všechny generace

Žijete zatím „jen“ ve dvou, rádi cestujete, podnikáte výlety, nebo relaxujete v soukromí zahrady? Anebo máte děti, které chvíli posedí, a je s nimi pořádně živo? Možná máte v rodině aktivní seniory, ať už vaše rodiče nebo prarodiče, tetu, strýce… Happy Nature nabízí oblečení pro ženy, muže i děti ve velmi povedeném a příjemném stylu. Dýchne na vás příroda z každého modelu a vyberete si jistě i s ohledem na barvy.

Podívejte se na happynature.cz a kupte si hřejivé a příjemné mikiny, prodyšná trička, tílka, slušivé kalhoty, populární mikinové šaty, teplé čepice a mnohé jiné.