Poznejte místo, kde je každá svatba i firemní večírek dokonalým zážitkem

Všichni, kdo se chystají vstoupit do stavu manželského, stejně jako drtivá většina zaměstnavatelů, kteří stmelují kolektiv zaměstnanců každoročním večírkem si přejí, aby v den „D“ bylo vše dokonalé. S přípravou svatby i firemního večírku či akce je spousta práce. Ale když najdete místo, kde vám se vším pomohou, máte předem vyhráno. A právě takovým místem je Farma Michael.

 

Svatba v luxusním pojetí

Nejdřív se podíváme na příležitost, jak a kde si užít nezapomenutelnou svatbu. Pokud je vaším snem svatba v přírodě, je Farma Michael vaší správnou volbou. Budete se nacházet za hradbami tvrze v prostředí se spoustou stromů, květin, zvířat, fauny i flory, které vám dodají pocit pohody, klidu i bezpečí.

Chybět nemůže překrásná květinová výzdoba, stejně jako výtečný gastronomický zážitek. Prostředí, výzdoba, jídlo, pití, zábava, ubytování, to vše jako celek zaručí, že vás čeká luxusní svatba.

Do vnitřních společenských prostor se vejde až 300 osob, zahradní plochy uvítají asi dalších 200 osob. Co se týče ubytování, až 130 lidí zde může „složit hlavu“, další hosty je možné ubytovat externě.

Odborná porota luxusního svatebního magazínu Marriage guide dokonce udělila Farmě Michael 1. místo v soutěži Svatební místo roku pro rok 2017.

 

Neocenitelná pomoc pro firmy

Pokud chce společnost uspořádávat rok co rok firemní večírky, jejich příprava jí zabere spoustu času. Mnohem pohodlnější je využít Farmu Michael. V areálu se dá uspořádat i konference, zasedání, prezentace, workshopy či třeba family days, které zaměstnanci milují.

Na firemní akce je možné využít i volnočasové aktivity Farmy, jako golf, rybaření, jízdu na koních, wellness či zorganizovaný doprovodný program.

Navštivte stránky farmamichael.cz a přesvědčte se sami, o jak skvělé místo jde.