Pozor na amatérské čištění. Koberec svěřte odborníkovi!

Můj koberec doprovázely častá znečištění, které jsem chytře do koberce zatlačoval kartáčem, když jsem nečistoty chtěl vyčistit. Teď ale vím, že jsou holt činnosti, na které je vhodné využít pomocnou ruku profesionálů.

Tyto profesionály jsem si vyhledal díky internetu – firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., se kterou se mi velmi dobře spolupracovalo v mnoha ohledech. Spolehlivost! To je opravdová známka této společnosti, co slíbí, to i dodrží a snaží se vám vyjít vstříc v jakékoliv situaci, abyste vy jako zákazník byl spokojený.

Takové jednání mám velmi rád, nejen že mi to lichotí, ale hlavně mám pocit, že platím lidem za dobře odvedenou práci. Další známkou kvality je pro mě metoda, kterou firma k vyčištění koberců používá. Plochu koberce kartáčují strojem, ne ledajakým, ale profesionálním kobercovým čističem.

Ten chrání koberec před potrháním vláken, takže je šetrný a uzpůsoben tak, aby koberec nepoškodil. Aby dokonale nečistoty zmizely a hlavně aby byli odstraněni škůdci a roztoči, využívají krásně voňavou chemii, kterou aplikují před kartáčováním koberce. Ve finále odstraní nečistoty i vlhkost vysavačem, který je velmi silný a nezanechá na koberci opravdu nic.

A poslední známka? Servis! Vše jsem si sjednal po telefonu, ale nemusel jsem nic jiného zajišťovat, protože si všechno přivezli s sebou a díky tomu jsem neměl žádné starosti. Dokonce mi pomohli s vystěhováním těžšího nábytku. Díky této firmě jsem poznal opět kvalitu řemeslnických prací, které opravdu chválím a přeji mnoho zakázek.

Generální čištění, krystalizace impregnace podlah v Ostravě

A SERVIS LIPKA, s.r.o. za dobu své působnosti na trhu, v poskytování svých služeb, získala mnoho zákazníků, kterým zajišťujeme strojové čištění podlah. Celý proces čištění podlah spočívá  ve zvolení vhodné chemie. Chemie se liší podle síly, kterou vynakládá na nečistoty na podlaze a v její struktuře.

Naši zaměstnanci jsou důkladně proškoleni a ví, že jakou chemii na jaký druh podlahy použít. Začínají vždy nejslabší chemií a postupně chemii zesilují, dokud neodstraní nečistoty důkladně ze struktury podlahy a spár. Čištění podlah realizujeme na různé typy podlah – dlažby, linolea, marmolea, lité podlahy, plovoucí podlahy, kamenné i přírodní podlahy.

02 Vyčištěný koberec3

Kotoučový stroj, který používáme k důkladnému čištění podlah, obsahuje dva držáky – držák padů a silonový kartáč. Také je 40 kilo vážící a tak vynaloží vynikající sílu na odstranění nečistot z hluboké struktury podlahy a spár. Po důkladném vyčištění podlahy zneutralizujeme chemii za pomoci čisté vody.

Tam, kde čistíme podlahy, doporučujeme také podlahu zakonzervovat neboli nanést vosk –  průmyslový polymer (fluatace), který podlahu zakonzervuje a tak ji ochrání před poškrábáním a jiným poškozením.

Životnost polymeru je zpravidla 1 rok, podle zátěže, která je na podlahu vynakládána, po roce naše firma provede kvalitní odstranění a znovu nanesení ochrany podlahy v podobě průmyslového polymeru. Vosk také funguje protiskluzově a tak je pro kolemjdoucí osoby podlaha bezpečná.

Čistili jsme mnoho podlah, o kterých si zákazníci mysleli, že jsou již na odpis a my jim dokázali, že není třeba vynakládat zbytečné finanční náklady na opravu a podlahu skvěle a precizně vyčistili.