Při výběru firmy na mytí oken v Brně jsem měla šťastnou ruku

Pro svou tetu, která je už roky na vozíčku, jsem sháněla přes rok a půl firmu, která bude schopná v jejím domě dobře uklidit a umýt okna. Teta má syna, který pracovně lítá po celé Evropě a nemá čas se starat ještě o úklid. Poprosil tedy mě, abych našla firmu, která všechny tyto práce zajistí.

Před tím, než jsem narazila na A SERVIS, jsem tyto práce zadávala u svého známého, který má malou úklidovou firmičku. Za celou dobu, co jsme jejich služby objednávali, se ani mně a ani tetě výsledek práce nelíbil, takže jsem se rozhodla hledat v jiných vodách.

Prohledala jsem internet a našla odkazy na firmu A SERVIS LIPKA, mytí oken Brno. Pročetla jsem si jejich stránky a líbilo se mi, jak mají jednotlivé činnosti popsané. Firma vypadala profesionálně, takže jsem tak nějak tušila, že budou jejich služby v pořádku. Sice ráda čtu různá hodnocení atd., ale trávit nad výběrem firmy na úklid celý den se mi nechtělo.

Nejspíše jsem měla šťastnou ruku, protože jsem po objednání firmy náhodou narazila na nějaký článek právě o  A SERVISU, kde jejich práci chválili, takže jsem měla o dost lepší pocit. Zaměstnanci z firmy  A SERVIS podle tety pracovali rychle a pečlivě.

Chválila i jejich chování a říkala, že byli milí a dali si na práci záležet. Já jsem taky chtěla vidět jejich práci, takže jsem k tetě zašla a kontrolovala jak úklid tak umytí oken a měla pravdu, nepřehlédli nic, takže i já můžu jejich práci pochválit. Dům krásně uklidili a okna se jen leskly, takže můžu firmu A SERVIS na službu mytí oken Brno doporučit všem, kteří o ní uvažují.

Kdo Vám v Brně umyje okna i ve výškách?

Zajišťujeme Vám precizní mytí a leštění oken, které provádí kvalitní tým proškolených zaměstnanců společnosti A SERVIS LIPKA, s.r.o., kteří umí zbavit vaše okna běžných nečistot i kvalitně umýt okna, výlohy a jiné prosklené plochy, které jsou velmi silně znečištěné a které se nachází ve výškách.

Někdy je třeba, při mytí oken, odstranit tvrdé nečistoty nebo minerální usazeniny z atmosférických spadů, na takové nečistoty používáme korundové žiletky, které zajistí, že plocha okna nebude znehodnocena poškrábáním.

okna2

Je třeba, aby odstraňování tvrdých nečistot z oken, strhávání folií a polepů, škrábání a odstraňování lepidla po stržených fóliích, nebo odstraňování zbytků silikonů a tmelů při mytí oken, prováděl odborně zaškolený pracovník za využití kvalitního nářadí.

Pokud by toto odstraňování tvrdých nečistot prováděl nezaškolený a neodborný pracovník, který by neměl pro tuto práci vhodné a kvalitní nářadí, mohlo by dojít nenávratně k silnému poškození oken a výloh. Okna zprvu myjeme čistým rozmývákem a vodu setřeme kvalitní gumovou stěrkou a vše následně leštíme suchou 100% bavlněnou plenou, která zajistí dlouhotrvající lesk a čistotu okna.

V případě použití leštidel se nám stávalo, že po čase jdou vidět takzvané kruhy a tahy po leštění a okna bylo třeba mytí v opakovaných cyklech častěji. Pro práci ve výškách jsme vybaveni vysokozdvižnou plošinou a hydraulickým ramenem a je-li špatný přístup od budovy, tak používáme techniku slaňování za pomoci horolezecké a speleologické techniky.

Náš tým je pro tuto práci proškolen dle nařízení vlády podle § 134 odst. 2 a podle § 134 c odst. 2 zákona č. 65/1965 Sb. zák. pr. ve znění zákona č. 155/2000 Sb. o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci na pracovišti s nebezpečím pádů z výšky nebo do volné hloubky.