Právě teď je nejlepší čas na rekonstrukci

Jaro je tady, blíží se léto – a to je ideální období na rekonstrukci vašeho domu nebo bytu. Začněte plánovat a už brzy se těšte ze svého nového bydlení. Půjde to snadněji, než si myslíte. Musíte ale vědět, na koho se obrátit. Jak si představujete svou rekonstrukci vy?

 

Než to celé vypukne

Naplánovat rekonstrukci domu či bytu není nic jednoduchého, zvláště pokud nemáte jasnou představu, jak by to celé mělo vypadat. Problémem u spousty lidí jsou peníze – ale i to se dá vyřešit. Peníze ne celou rekonstrukci mít nemusíte, vyřeší to za vás půjčka na rekonstrukci.

Když podchytíte financování, zbývá dořešit i ostatní nezbytné detaily – jako je vizualizace nebo stavební povolení. Jestliže už dopředu víte, jak by měla rekonstrukce vypadat, nebude problém sestavit vizuální podobu projektu – k tomu vám dokonce stačí jen internet. Pokud se pouštíte do větší rekonstrukce, musíte si zjistit, jestli nebudete potřebovat i stavební povolení. A pak už se do toho můžete pustit naplno.

 

Nebojte se půjčit si na rekonstrukci

Když je rekonstrukce nutná, není problém si na ni půjčit peníze. Než tak ale učiníte, dobře si rozmyslete, kde si peníze půjčíte a jaké jsou podmínky této půjčky. Jděte na to chytře a svěřte se do rukou odborníkům. Na internetu si jednoduše spočítejte, kolik a na jak dlouho si můžete půjčit – pomůže vám s tím úvěrová kalkulačka. Pokud vám budou chybět jakékoliv informace, a budete-li se chtít dozvědět více, pomůže vám finanční poradce . Ten vám navrhne všechna řešení vhodná přesně na míru pro vás.

 

Všechny možnosti financování

Svou rekonstrukci můžete financovat hned několika způsoby – je jen na vás, který z nich vám bude nejvíce vyhovovat. Pokud se obrátíte na finančního poradce, nabídne vám nejlepší možnost řešení a ušetří vám tak starosti navíc. Jako první se nabízí úvěr ze stavebního spoření, který je výhodný, pokud už si nějakou dobu stavební spoření platíte. Další možností je půjčka bez ručitele, tzv. Rychloúvěr na rekonstrukci, která vám rychle pomůže při problémech s bydlením a vaší rekonstrukcí.  Nemusíte se bát – nikdy na to nejste sami.

Vyberte si i vy nejlepší způsob financování své rekonstrukce a bydlete přesně podle vašich představ – tak jak jste si to vždy přáli.