Představujeme dvoukolový dopravní elektrický prostředek Ninebot – Style Segway

Pojem elektricky napájená dvoukolka nebyl ještě před rokem 2001 na trhu vůbec znám. Velký průlom v této oblasti zařídila značka Segway. Dvoukolky Segway se, doslova ihned po zařazení na trh, staly velmi oblíbeným prostředkem v soukromém i veřejném sektoru. Staly se doslova synonymem pro snadnou osobní dopravu na kratší vzdálenosti, která je šetrná k životnímu prostředí a s minimálními provozními náklady. Ke značce Segway v současnosti přibyla ještě jedna – Ninebot. A právě tyto dvoukolky si nyní představíme.

 

dedAž o 40% nižší pořizovací náklady

U modelu Segway jsou pro mnoho potencionálních zákazníků hlavní překážkou především pořizovací náklady. To dokáže Ninebot, novinka roku 2014 hravě vyřešit. Pořizovací náklady tohoto modelu dvoukolek jsou, v porovnání se značkou Segway , v průměru o 40% nižší. Přitom v oblasti technické vyspělosti, kvality ani bezpečnosti nijak neztrácí, spíše naopak. A design je mnohými odborníky i laiky považován za charakteristicky vyspělý, až filigránský.

 

Technologická výbava dvoukolky Ninebot

Vysokou technologickou úroveň dokazují i jednotlivé technické parametry Ninebot. Tato dvoukolka je poháněna dvěma Li-ion akumulátory s velkou kapacitou. Tyto baterie umožňují dojezd až 20-30 km, samozřejmě v závislosti na terénu, rychlosti jízdy a váze osoby. Základním vybavením systému je vysokorychlostní CPU procesor. Dva elektromotory, zajišťující pohyb dvoukolky, jsou ovládány nejmodernějším softwarem. Z bezpečnostních důvodů jsou všechny důležité části jištěny a dvoukolka je vybavena záložním kontrolním systémem. Ten dohlíží na správnou funkci všech klíčových okruhů. Nemůže se tak stát, že by vinou chyby v CPU procesoru došlo ke ztrátě rovnováhy.

4 různá provedení

Dvoukolka Ninebot je nabízena ve čtyřech různých variantách provedení. Každý druh je typizován pro odlišné využití. Základním druhem je Ninebot-CITY. Ten je určen pro jízdu na pevném a rovném povrchu – silnice, chodníky. Tedy spíše do města. Dále je v nabídce Ninebot-OFFROAD, který zvládne i jízdu v terénu. Využití třetího modelu je jasné už podle jeho názvu, tedy Ninebot-GOLF. Speciální verze dvoukolky Ninebot vybavená držákem golfových bagů. Nejnovějším druhem je NINEBOT. Tento model vyniká až futuristickým designem a může být připojen pomocí bluetooth k mobilnímu telefonu a pomocí aplikace jej můžete ovládat.

Nabídku a popis dvoukolek Ninebot najdete na www.iqenergy.cz.