Představujeme NEJ samozavlažovací truhlíky!

Každé okno dokáží rozzářit jedině krásně rozkvetlé květiny. Stačí opravdu jen málo – pořídit si truhlík a zasadit do něj květiny, které se vám líbí. Super na celé věci je, že právě díky samozavlažovacím truhlíkům nemusíte mít obavy, že by květiny strádaly a uvadaly. To nejdůležitější – tedy dostatek vláhy – jim truhlíky nabídnou vlastně samy. Chtěli byste se pochlubit květinovou výzdobou oken? Máme pro vás hned několik tipů na úžasné samozavlažovací truhlíky, které vás překvapí i moderním designem.

Mareta – až 49 úžasných kombinací

Naším prvním tipem je samozavlažovací truhlík Mareta, který i vás určitě mile překvapí barevnými kombinacemi, díky kterým mohou být vaše okna ještě krásnější. Truhlík má totiž speciální dvoudílnou konstrukci. Díky tomu je možné kombinovat barvy a vybírat dokonce až ze 49 kombinací. Barvu truhlíku tak lehce sladíte s barvou oken, fasády i květin. Kromě toho má otvory pro háky, takže ho můžete bezpečně zavěsit na parapet i zábradlí balkonu.

Bergamot – prakticky a elegantně

Jestliže máte rádi praktická řešení, nesmí vaší pozornosti uniknout model Bergamot. Patří mezi klasické samozavlažovací truhlíky. Má vysoce praktický úzký design, díky kterému je možné ho snadno umístit. Výhodou tohoto typu jsou otvory pro zavěšení pomocí řetízků.

Berberis – větší už to nebude!

Do třetice vám chceme představit velkoobjemový samozavlažovací truhlík Berberis. Tento má dvě samostatné nádoby, takže v něm můžete pěstovat například květiny i bylinky zároveň. Každá nádoba má otvory pro pevné uchycení opory pro rostliny. Truhlík je možné mít ve 3 barevných variantách.

Kde koupit?

S nabídkou těchto špičkových samozavlažovacích truhlíků přichází česká společnost PLASTIA s.r.o. Kromě nich má v nabídce i samozavlažovací květináče, praktické konvičky a rozprašovače a jiné příslušenství pro péči o květiny i na zahradu. Vše si můžete prohlédnout a koupit na www.plastia.cz.