Přemýšlíte, kam se vydat za levnou dovolenou?

Také si myslíte, že dovolená v zahraničí není nic pro vás, protože by ji váš omezený rodinný rozpočet zkrátka neunesl? Závidíte svému šéfovi jeho neuvěřitelné zážitky z cest a chtěli byste také zažít něco takového? Hledáte místo, kde vybrat svou dovolenou rychle a levně? Poradíme vám, jak to udělat.

Jako první si musíte zvyknout na myšlenku, že nákup dovolené za nízkou cenu není nic špatného. Nejste záškodník, který se jen snaží přiživit na slevách. Naopak. Třeba takové last minute pobyty pomáhají prodejcům dovolené zaplnit jinak neobsaditelná místa a vydělat tak ještě o něco více. Nakupovat se slevou proto určitě není ostuda.

 

Na dovolenou v zahraničí váš šéf nemůže

Dovolená za státními hranicemi má i další výhody. Také vás každý rok prohání noční můra, ve které si váš kolega zlomí nohu a vy budete stejně muset do práce? Zaměstnavatel má skutečně právo vás z dovolené v krizových situacích odvolat, ale jen tehdy, zaplatí-li všechny nezbytné výdaje. A skutečně nikomu se nebude chtít platit storno poplatky za letenku do zahraničí a další vzniklé náklady. V klidu tedy můžete vypnout telefon a jednoduše si začít užívat své volno.

Zapomeňte na katalogové ceny, kterými se chlubí kolegové v práci. Vždyť by byli blázni, kdyby se vytahovali s dovolenou za pár tisícovek, když cifry s větším počtem nul vypadají tak neuvěřitelně. Věřte  nám, že realita je často někde úplně jinde.

 

Vysněná dovolená kdekoliv na světě

Základem nízkorozpočtové dovolené jsou levné letenky zakoupené s dostatečným předstihem. Všeobecně totiž platí, že čím dříve si daný let zarezervujete, tím méně budete nakonec platit. Narazit ale můžete i na last minute letenky, které bývají cenově ještě výhodnější. Můžete se tak podívat třeba do Dubaje tam i zpět za 10 000Kč včetně celotýdenního ubytování na místě. Nezní to přímo báječně?