Match isolated on blue. Blur image

(SNADNO) ZAPÁLENÉ ZÁPALKY

Zápalka. Dnes běžná záležitost, před mnoha lety luxus, o němž mohli lidé jen snít. Pouhým škrtnutím zažehne dřívko plamen, který pak přesuneme, kam potřebujeme. Téměř kultovní záležitostí jsou dnes také dlouhé zápalky, které se skvěle hodí k podpalování v krbu, ale také pro karmy, plynové sporáky, či delší svícny. Tradiční česká značka SOLO nabízí krbové zápalky dokonce 18 cm dlouhé a tak s nimi snadno dosáhneme s ohněm až pod polínka, aniž bychom se museli špinit o dřevo, či si popálit prsty.

Match isolated on white

Klasické krátké domácnostní sirky asi netřeba představovat. Stejně jako všechny od značky SOLO, patří mezi bezpečnostní zápalky, což znamená, že je lze zapálit pouze škrtnutím o škrtátko a nikoliv třeba o opasek, jak známe ze starých westernovek.

Vedle nich nabízí SOLO také další druhy prodloužených zápalek, které se hodí k zapálení ohně v hůře dostupných místech. Na výběr jsou například tyto druhy dlouhých zápalek:

SSOLO_krbové zápalky_01OLO ZÁPALKY KRBOVÉ  – impregnované krbové zápalky jsou vhodné pro kamna, krby, grily, ocení je i táborníci při rozdělávání ohně v přírodě. Tato zápalka je dlouhá 18 cm a skvěle se hodí k zakládání ohně s  ekologickými podpalovači SOLO. Díky své délce bezpečně oheň dosáhne až k připraveným polínkům, aniž by nás ohrozil. Zápalka dokáže hořet déle než dvě minuty. Prodávají se v balení po 100 a 40 zápalkách za cenu 40 ks od 69 Kč, 100 ks od 99 Kč, například v prodejní síti Albert, Bauhaus, Globus, Hornbach, Kaufland, OBI, UNI hobby. Více na www.solo.cz.

 

SOLO 016 - Zápalky do kapsy DZ 100 (1)SOLO ZÁPALKY DO KAPSY – tyto kapesní zápalky se oproti klasickým liší nejen prodlouženou délkou bezmála šest centimetrů, ale také silnějším dřívkem, díky kterému se se zápalkami lépe manipuluje a déle hoří. Užijeme je jak v domácnosti (k zapalování svíček, plynových sporáků, atd.), tak také v přírodě. Díky kapesní velikosti se nám vejdou do každého batůžku a můžeme je vzít kamkoliv s sebou. Prodávají se v balení po 100 ks za cenu od 9 Kč, například v prodejní síti Albert, Globus, Hornbach,  OBI či UNI hobby.  Více na www.solo.cz.

Česká společnost SOLO MATCHES & FLAMES, a.s. je pokračovatelem dlouholeté tradice výroby a prodeje zápalek Solosirkárna a. s., která vznikla počátkem 19. století v Rakousko-Uhersku. Společnost obchoduje se zápalkami a ostatním plamenným zbožím značky SOLO. Produkty splňují všechny zákonné předpisy a normy a jsou pravidelně testovány v příslušných zkušebnách. Společnost vlastní klasické ochranné známky zápalek (The ScissorsThe KeyThe Pipe atd.), které dlouhodobě slouží k podpoře prodejů zápalek. Mezi současné produkty však nepatří pouze standardní a domácnostní zápalky, ale také dlouhé krbové zápalky, zapalovače, podpalovače ohně, svíčky, sortiment ke grilování a pro topnou sezónu.

V loňském roce firma SOLO exportovala do 14 zemí – Bulharsko, Dánsko, Finsko, Francie, Lotyšsko, Německo, Norsko, Polsko, Rakousko, Řecko – Kypr, Slovinsko, Spojené arabské emiráty, Švédsko a Velká Británie. Na domácím trhu, tedy v Čechách a na Slovensku, firma SOLO distribuuje zápalky a jiné plamenné produkty především pomocí obchodních řetězců, velkoobchodů s potravinami, drogistickým zbožím a tabákových firem. SOLO MATCHES & FLAMES, a. s. má 90% podíl na českém trhu a 60% podíl na slovenském trhu v prodeji zápalek.

Strategií společnosti je zachování tradiční značky SOLO, při udržení vysokého standardu kvality zboží v segmentu plamenných produktů.

 

Pro více informací, prosím, kontaktujte:

Renata Drabálková                                                                       Linda Maletínská

marketing, SOLO MATCHES & FLAMES, a.s.                        agentura Privilege PR, s.r.o.

tel.: +420 511 192 111                                                                   mob.: +420 775 944 267

mob.: +420 606 626 752                                                               e-mail: maletinska@privilegepr.cz

e-mail: drabalkova@solosirkarna.cz