Připravte se na sezonu se společností OTOS

Jaro pomalu klepe na dveře. Připravte na něj nejen sebe ale i své plechové miláčky. Společnost OTOS připravila jedinečnou nabídku motobaterií ale například i baterií do sekaček. Čeká vás skvělá cena i…

 

 

 

Vybere si každý

Kromě skvělé ceny nabízí internetový obchod otos.cz i jedinečně širokou nabídku. Každého motoristu bude jistě zajímat kategorie motobaterie, ve které najdete baterie pro všechny typy motocyklů, čtyřkolek, skútrů, motorových saní a jiné techniky. Samozřejmě, že nechybí ani speciální baterie určené pro zahradní sekačky, které v na jaře a obzvláště v létě dostávají pěkně zabrat!

 

Špičková kvalita

V nabídce na váš čekají baterie pouze od prověřených výrobců. Pořídit si můžete například špičkové baterie od výrobce YUASA, které se vyznačují především vysokým startovacím výkonem s téměř žádnými nároky na údržbu. V nabídce jsou kromě klasických olověných baterií i bezúdržbové AGM motobaterie, které jsou nalité a nabité za mokra. Zárukou vysoké kvality a dlouhé výdrže jsou i baterie od výrobců VARTA, Banner, Poweroud, Motostart. Nove jsou také v nabídce motobaterie výrobce Motobatt.

Dobrá rada

Otos.cz nabízí široký výběr i v ostatních kategoriích. Sežene zde například trakční baterie, nabíječky, startovací kabely a ostatní příslušenství. Pokud si s výběrem nebudete vědět rady, nevadí, specialisté z otos.cz vám ochotně pomohou.

 

Kompletní nabídku najdete na www.otos.cz.