Přivítejte Vánoce se zbrusu novým krytem na mobilní telefon

Adventní čas je pro mnoho z nás spíše než klidným obdobím rozjímání dobou, ve které stres překonává stále nové a nové hranice a ten pravý duch vánočního času je odnášen kamsi do ztracena. Proto je dobré mít u sebe věc, která vám při každém pohledu na ni připomene ten pravý smysl Vánoc a alespoň zčásti vymaže to nezřízené šílenství, kde panuje všude okolo vás.

A tou malou věcí může být zrovna váš mobilní telefon. Věděli jste, že průměrný uživatel vymění kryt svého mobilního telefonu přibližně 5x ročně? Proč tedy jednu výměnu nenaplánovat právě na adventní čas a připomínat si díky ní stále znovu všechny, které milujete? Díky Společnosti Skinzone™ je to snadné. Právě u ní totiž seženete unikátní personalizované kryty, jejichž vzhled si můžete přizpůsobit zcela svým potřebám a přáním. Ozdobte si svůj kryt třeba fotografiemi členů rodiny nebo svého oblíbeného vánočního cukroví, které vám pekla babička, když jste byli malí. Vybírat můžete i z celé řady zimních motivů nahraných přímo na stránkách, které si na kryt naaranžujete přesně tak, jak potřebujete.

Hohoho

Novinky i pro nejnáročnější zákazníky

Díky širokému sortimentu na na stránkách Skinzone™ vybere opravdu každý. A jaké novinky v sortimentu jsou hitem pro letošní rok?

·Polykarbonátový kryt Snap Case s nejnovějšími technologickými inovacemi ochrání váš mobilní telefon, čtečku nebo třeba tablet před mechanickým poškozením. Použité materiály i technologie mají své kořeny ve vesmírných programech NASA, jsou tedy zárukou špičkové kvality.

·Pro dvojitou ochranu zvolte pouzdro Tough Case se dvěma lůžky – gumovým a polykarbonátovým, které vaše zařízení učiní prakticky nezničitelným. Hodí se, pokud zrovna plánujete náročnou horskou túru nebo se každý den potýkáte s okamžiky nabitými adrenalinem.

·Do business prostředí je pak jako stvořený luxusní Folio Case, který váš telefon ochrání a navíc nabízí praktickou kapsu pro umístění kreditní nebo přístupové karty. Oceníte i neustále přístupné porty a exkluzivní vzhled.

Ještě více novinek a originálních designových prvků pro vaše mobily, tablety nebo čtečky naleznete v e-shopu www.skinzone.cz. Připravte se na advent a vánoční čas s originálními kryty na mobilní telefony a mějte tu pravou vánoční atmosféru neustále při sobě!