Proč a jaká tělová mléka používat?

Pokožka je největším orgánem lidského těla a plní hned několik velice důležitých funkcí – ochranou, smyslovou, termoregulační i estetickou. O pokožku je tedy nutné se pečlivě starat a zajistit, aby byla zdravá a mohla tak dobře plnit všechny své úlohy. Měli byste používat především kvalitní pleťová mléka. Poradíme vám, jaká vybrat.

 

Pokožka a její funkce 

Celková plocha pokožky u dospělých lidí je až 2m2, takových rozměrů žádný jiný lidský orgán nedosahuje. Pokožka působí jako ochranný plášť – pokud funguje dobře, zabraňuje tomu, aby do organismu pronikaly škodlivé látky či mikroorganismy. Zároveň pokožka obsahuje nervové receptory, které mají vliv na správné vnímání a uvolňování tepla či chladu. Výrazná je termoregulační vlastnost – pokožka udržuje optimální teplotu těla. Současně je i důležitým vylučovacím orgánem – zajišťuje odvod vody, soli, tuků a dalších látek. Nezanedbatelná je také estetická funkce pokožky – pokud je pokožka zdravá, jsme krásnější a vypadáme lépe. Právě kvůli těmto funkcím je nezbytné o pokožku pravidelně, pečlivě a kvalitně pečovat.

Představujeme vysoce efektivní tělová mléka

Optimální péči můžete pokožce zajistit pomocí vhodně vybraného tělového mléka. To by mělo obsahovat pro pokožku důležité látky a měli byste ho vybírat vždy s ohledem na typ vaší pokožky. Kromě péče nabízí řada tělových mlék i příjemnou vůni.

Důkazem je Tělové mléko Dermacol Aroma Ritual Energizing Body Lotion Fresh Watermelon se svěží vůní melounu, které je vhodné pro všechny typy pleti. Díky extraktu z melounu pokožku hydratuje a výrazně podporuje její regeneraci.

Skvělým pomocníkem je také Tělové mléko Diet Esthetic Himalayan Goji Body Milk, které obsahuje celou řadu přírodních látek jako je extrakt z Goji či Aloe Vera. V obsahu mléka najdete i šípkový, argonový a avokádový olej. Díky jedinečné kombinaci těchto látek přispívá Tělové mléko Diet Esthetic k celkové regeneraci pokožky, hydratuje ji, zvyšuje její elasticitu a tak dokonce eliminuje i výskyt vrásek.

Mezi nejlepší patří Tělové mléko Payot Hydra 24 Corps Hydrating Firming Treatment Body, které zaručuje optimální péči pokožce po celý den. Pomáhá udržovat hydrataci pokožky a zároveň působí na pevnost pokožky.

Pokud chcete krásnou pokožku, musíte se o ni starat. Nabídku dalších tělových mlék najdete na www.parfemy-elnino.cz/telove-mleko