Proč investovat do studia MBA?

Chcete se posunout v kariéře, být dobrý šéf, brát více peněz, poradit si s pracovními problémy i se umět správně rozhodnout? Studium MBA vám v tom pomůže.

Nejen vrcholoví manažeři a vedoucí pracovníci ocení studium MBA, ale i podnikatelé a majitelé firem. Po skončení studia a obhajobě závěrečné práce získáte mezinárodně uznávaný titul MBA (Master of Business Administration). Studium, které nabízí Business Institut, trvá jeden rok a nemusí vás tak odrazovat strach z velké časové náročnosti, mnoha let ve školních lavicích a plných víkendů, chybět nebudete ani ve své práci. Zvolit můžete klasickou kombinaci e-learning výuky a lektorských setkání, pro časově vytížené je k dispozici i 100 % online MBA studium bez nutnosti osobní účasti. Studovat můžete odkudkoli a kdykoli to vyhovuje vám, ve svém volném čase, na dovolené nebo brzy ráno před první pracovní schůzkou. Studium se přizpůsobí vašim možnostem a potřebám, aniž byste museli obětovat důležité jednání nebo čas s rodinou. Během celého trvání studia máte k dispozici rozsáhlou online knihovnu se studijními materiály, videopřednášky, prezentace a další studijní materiály.

Výhoda MBA studia je zaměření všech programů především na skloubení teorie a praxe a zlepšování schopností uplatnit nově získané zkušenosti i znalosti přímo v zaměstnání. Podle zaměření si vyberete na Business Institut program, který je pro vás neužitečnější a dokáže vás posunout nejen v pracovním životě. Při studiu budete řešit reálné problémy reálných firem a lze i konzultovat ty, se kterými jste se ve své práce setkali. Tým profesionálních lektorů je složen i z lidí na vysokých postech, kteří vše znají ze své praxe a mohou vám tak předat znalosti z oboru strategie, řízení, marketingu i práva.

U vzdělání, které vás dokáže posunout v kariéře na vysněný post, není na co čekat. Další cyklus MBA studia zahajuje Business Institut už v říjnu a tak je teď ten správný čas podat si přihlášku a udělat pro svou kariéru krok správným směrem.