frances-tunika-kratky-rukav

Tuniky budou na jaře i v létě IN! Jaké by vám neměly chybět?

Tunika patří k nejoblíbenějším kouskům oblečení. Důvodů pro to je hned několik. Tunika v první řadě skvěle vypadá a skvěle sedí. Je ji možné obléknout jen tak na procházku ale i na společenské příležitosti. Její největší přednost je ale v tom, že dokáže skvěle skrýt i případně nedostatky postavy…I letos budou tuniky IN! Přinášíme vám inspiraci…

 

 

 

Hra barev a zajímavé střihy

Letos budou v módě hlavně barevné tuniky. Nejlépe uděláte, pokud vsadíte na vícebarevné tuniky. Moderní budou i kontrastní barvy – třeba i černobílá klasika. Jestliže ale nemáte divočinu ráda, nemusíte mít žádné obavy. IN rozhodně bude i v tunice jednobarevné. Co se týče vzorů – jaro a léto bude ve znamení květin a také geometrických obrazců.


frances-tunika-kratky-rukav   frida-tunika-kratky-rukav   nora-triko-kratky-rukav

Vyberte si u Modestia, s.r.o.

Super nabídku tunik přináší tradiční česká společnost Modestia, s.r.o. Tuniky od této společnosti jsou ušity z kvalitních materiálu – viskózy a elastanu, takže jsou příjemné na tělo a skvěle padnou. V jejich nabídce najdete hned několik výjimečných kousků. Velmi zajímavá je například tunika s potiskem v podobě čísel a písmen – díky kombinaci černé a bílé dokáže dokonale skrýt i nějaké to kilo navíc. Super je i tunika s menší kapuckou, která je v pase přestřižená a vepředu má nabrané kapsy – její šedo-vínová kombinace barev zaujme na první pohled. V nabídce u Modestia, s.r.o. najdete i společenské tuniky. Příkladem za všechny je tunika v černé barvě s rozšířenými 3/4 rukávy. Její výstřih je ozdoben druky a protaženou ozdobnou šňůrkou. Co na ně říkáte?

Nabídka u Modestia, s.r.o. skrývá i další atraktivní kousky…

 Najdete je na www.modestia.cz