Prodej automyček

Rádi byste Vaši benzinovou pumpu rozšířili o další službu? Nabídněte Vašim zákazníkům možnost bezkontaktní myčky aut, které fungují na principu internetu. Vaši novou automyčku si můžete vybrat na této webové adrese bkfcarwash.cz/technologie/bezkontaktni-mycka-aut. S bezkontaktní myčkou získají výhody nejen Vaši zákaznici, ale také Vy sami. Bezkontaktní myčky můžete umístit nejen na benzínové stanice, ale také do rozsáhlých vozových parků nebo do velkých nákupních center.

Pro umístění bezkontaktní myčky je důležité vybrat vhodné místo. Doporučuje se postavit automyčku tam, kde se shromažďuje velké množství osob. Takovým ideálním místem je například centrum města nebo obytné domy. Město nad pět tisíc obyvatel je taktéž vhodnou polohou pro umístění automyčky. Lidé velmi rádi tankují a umývají svá auta v blízkosti hobymarketů či supermarketů, kde ženy velmi rády nakupují a pánové se mohou postarat o svého čtyřnohého miláčka. Zcela nezbytná je dobrá viditelnost objektu, aby čerpací stanice s myčkou nebyly jen tak lehce přehlédnutelná.

Společnost BKFCarwash doporučuje kupujícím, aby na místo, kde je automyčka umístěna, byl snadný vjezd i odjezd. BKF Net Control je automatický monitorovací systém, který poskytuje informace o servisní prohlídce, poruše i o výši obratu u myčky s rozpisem na hodiny. Dále tento systém umožňuje změnit nastavení myčky aut přes internet. Prodej automyček přes internet u společnosti BKFCarwash je více než jednoduchý.

Společnost BKFCarwash nabízí automyčky, které disponují šesti programy od předmytí až po závěrečný oplach. Šestý program je volitelný. Jedná se o postřik ráfků, tato mycí služba pomáhá odstranit nánosy a usazeniny z brzdových čelistí.