Prodejce kvalitní chladící techniky nabízí servis i veškeré služby spojené s nákupem pivního chlazení

Specializovaný a hlavně spolehlivý poskytovatel servisu zakoupeného chladícího zařízení a jeho prodeje je již řadu lež naše společnost Ch-Tech. Ch-tech je specialistou na pivní chlazení, klimatizace i výčepy a na českém trhu působí již 9 let. V řadách společnosti Ch-Tech jistě oceníte především kvalifikované a řádně proškolené odborníky. Zaměřením firmy Ch-Tech je především prodej a kompletní servis výčepních zařízení, klimatizací a tepelných čerpadel a jejich prodej.

 

Výhody při pořízení zboží přes internet jsou nesporné

Nespornou výhodou pořízení chladící techniky od Ch-Techu je zejména možnost objednání zboží z pohodlí domova, odborné poradenství a individuální přístup ke každému zákazníkovi, doručení zboží až do domu či restauračního zařízení nebo hotelu a také nejkvalitnější záruční i pozáruční servis proškolenými odborníky. Máte tak jistotu, že pokud potřebujete, máte vždy po ruce špičkový servis a v případě nutnosti opravy pivního chlazení Vám bude zdarma zapůjčeno zařízení obdobného výkonu po dobu oprav.

 

Záruční i pozáruční servis vašeho zařízení

Chladící technika je kompletně kontrolována, udržována a Vy tak máte záruku její dlouhé životnosti a nejvyšší kvality. I ceny pivního chlazení jsou velmi rozumné a ušetří Vaši peněženku a ve výsledku i čas a investice do případných oprav či starosti s údržbou výčepního zařízení. Za společností Ch-Tech stojí jako nesporný důkaz kvalitních služeb a výrobků desítky spokojených zákazníků. Pokud nakupujete opakovaně, jsou pro Vás také připraveny Věrnostní bonusy.

 

Výrobky značky Sinop

Prodáváme především výčepní zařízení značek Sinop a Lindr a také příslušenství a náhradní díly k chladící technice. Společnost Sinop CB je zaměřena na dodávání co nejširší škály chladících zařízení. Naleznete v její nabídce kvalitní pivní chlazení od nejmenších po velké soustavy určeny pro hypermarkety či ropné plošiny na moři. Firma Sinop CB pečlivě zkoumá potřeby a přání zákazníků a tak je schopna vyrábět nejkvalitnější a nejspolehlivější výčepní zařízení na trhu.

 

Výrobky značky Lindr

Pivní chlazení, které má nesporné kvality vyrábí již od roku 1992 také společnost Lindr. Tato firma nachází cestu ve výrobě spolehlivých originálních chladících zařízení s nezaměnitelným designem. Používá k výrobě výčepní techniky kvalitní leštěnou nerezovou ocel s kombinací přírodního dřeva v luxusních oblastech výčepní techniky, a tím vznikají nestárnoucí detaily, krásné designy a spolehlivá zařízení, která vynikají dlouhou životností.

Ať se již rozhodnete pro pivní chlazení Sinop anebo Lindr, věříme, že budete spokojeni s provedením, parametry, spolehlivým chodem i naším kvalitním servisem a odbornými službami.