15166630 - perfect glass cleaning,housework with special squeegee

Profesionálové na mytí oken i ve výšce a čištění skel výtahových šachet, tubusů, zdviží a eskalátorů

Jsem sociální pracovnicí v dětském domově a spolu se všemi kolegy se snažíme dětem udělat co nejhezčí domov. Ale klid je s dětmi vždycky složitější. Proto jsme uklizečkám nechali jen drobnější práce a na to horší si objednáváme úklidovou firmu. Zejména na mytí oken, čištění skel výtahu a mytí oken ve výšce na schodišti. A už roky jsme spokojeni se službami a zaměstnanci firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o., výškové mytí oken, čištění skel výtahů, eskalátorů, zdviží Brno.

Byla jsem ráda, že jednali velmi pohotově a mytí oken nám domluvili hned na následující den. Okna jsou po jejich mytí krásně čistá bez čmouh, lesknou se a vše je perfektní včetně našich rámů a parapetů. Dívky se v nich i často prohlíží místo zrcadla. Když k nám přijeli poprvé, tak jsme v tak výborný výsledek ani nedoufali, protože mytí oken je náročná práce, u které se ví, že se může stát, že nad tím strávíte hodiny a stejně to na tom nebude vidět.

Jsme s našimi kolegy velmi spokojeni a jejich službu mytí oken Brno určitě opravdu doporučujeme. Takže jestli poptáváte mytí oken, zaručeně se obraťte na tuto firmu, protože pokud využijete jejich servis, určitě nešlápnete vedle. Navíc nabízí i jiné služby jako čištění podlah, koberců a podobně, takže pokud potřebujete i něco takového, jsme si jistí, že práci provedou stejně kvalitně i v těchto případech.

A také berou i zakázky na úklid do domácností, takže pokud už doma na práci nestačíte, nechat si pomoci od A SERVIS je velmi příjemnou alternativou a to i podle mého za slušné peníze, vezmu li v úvahu, jakou práci odvádějí.

Hledáte kvalitní firmu na čištění koberců v Brně? Tepování, čištění sedaček Brno

Máme doma malá dvojčata a ohlídat je někdy nadlidský úkol, protože jsou to oba kluci a jsou jak z divokých vajec. Oba stále někde běhají, a když je manžel v práci, je to fakt katastrofa. No a jednou se mi nepodařilo je uhlídat, takže skončila na koberci malinovka. A ta šla opravdu špatně dolů. Vlastně nešla, zůstaly po ní na koberci fleky. Drhnout jsem to mohla čím jsem chtěla, což zahrnovalo i „osvědčené“ rady z internetu, ale jediné, k čemu to bylo, tak jsem ztratila čas a nervy.

46623999 - closeup of grey carpet texture

Manžel mi pak řekl, ať to nechám být, že si stejně přece už nějakou dobu chceme někoho najmout na čištění koberců, takže se nám proto akorát naskytla příležitost, která to urychlila. Sedla jsem si proto k internetu a hledala někoho, kdo nabízel čištění koberců Brno a také, aby o něm byla na internetu nějaká zmínka, abychom měli alespoň nějakou záruku, že se ta investice vyplatí.

A tato naše kritéria splňovala A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění skvrn, sedaček, koberců Brno. Prvně jsem si myslela, že koberce čistí jen ve firmách a větších prostorách, ale k mé radosti jsem potom zjistila, že své služby nabízejí i domácnostem. Kontaktovala jsem je a domluvila se s nimi na termínu a kalkulaci. Přišli v daný den do práce a všechno to měli hotové za chvíli, takže jsme tím nezabili ani celé dopoledne.

Koberce vyčistili perfektně a nejenom že odstranily skvrny po malinovce, ale koberce opět získaly i svou původní barvu, když jsme je kupovali. Odvedli vážně skvělou práci, takže je s manželem můžeme všem jedině doporučit. Zaměstnanci byli navíc velmi milí, takže se vám určitě nestane, že byste museli mít co dočinění s nepříjemným vystupováním.