Proměňte hravě svůj domov pouhým kliknutím!

Už vás nebaví koukat doma stále na ty samé věci? Cítíte, že potřebujete změnu, ale bojíte se, že to sami nezvládnete, protože nejste zrovna domácí kutil? Tak už žádný strach! Protože od teď můžete snadno, rychle a bez úrazu klidně převrátit svůj domov vzhůru nohama, když si to budete přát.  S novým lepidlem od Pattexu vás od příjemného a vylepšeného domova dělí pouhé kliknutí!

Už delší dobu přemýšlíte nad tím, že by váš domov potřeboval trochu oživit. Nad postel byste si chtěli dát poličku, vedle skříně nějaké to zrcadlo, abyste se mohli shlédnout v nových šatech. Nad gaučem by se vyjímala hezká krajinka. A když se podíváte ven z okna, vidíte, že potřebujete konečně pořádnou schránku, která se nebude viklat. A jak dlouho že už plánujete oživení venkovního posezení například nějakými závěsnými květináči s popínavými rostlinkami? Pravděpodobně vám sílu na zpestření vašeho bytu či domu bere pomyšlení, že nejste příliš zruční například s vrtačkou a nemáte žádného pomocníka, se kterým by se váš domov proměnil ve vysněnou oázu rychle a bez zbytečných úrazů či slibů, že až bude čas, tak se to přidělá. Vy však samozřejmě moc dobře víte, že samo se to rozhodně nepřidělá. Možná jste ale doposud netušili, že existuje pomocník, který se na to s vámi vrhne hned a bez zbytečných řečí.

Pattex One For All Alick & Fix je novou generací montážního lepení, se kterým se lepení doma i venku stává zábavou pro každého. Během chvíle a bez námahy s tímto lepidlem přiděláte police, rámečky, dekorace ale i závěsy, kořenky nebo věšáky. Stačí opravdu jen kliknout a lepit. Pouze přitlačíte dávkovač na lepenou plochu, nanesete lepidlo, chvilku jej přidržíte, těžší předměty raději zafixujete, necháte vytvrdnout a je přilepeno. Tak snadné to je! Samotné lepidlo je voděodolné, flexibilní, vysoce pevné a vhodné na téměř všechny materiály pro lepení v interiéru i exteriéru.  Jedno balení obsahuje 20 dávek, přičemž počet zbývajících kliků je vidět okamžitě na samotné tubě. Jeden bod lepidla dokáže okamžitě udržet předmět vážící až 300 gramů, konečná pevnost je až 20x vyšší! Takže se do lepicího šílenství můžete pořádně opřít. Lepidlo je určeno k lepení většiny savých i nesavých materiálů, jako je cihla, keramika, sádrokarton, dřevotříska, kov, sklo, plasty nebo dokonce i beton. Lze jej nanášet i na vlhké podklady. S montážním lepidlem Pattex Click & Fix se váš domov může snadno během chvilky proměnit v místo, kde se cítíte nejlépe. Stačí pouze kliknout.

www.pattex.cz