Reklamní předměty s potiskem jsou cenově nenáročnou formou reklamy

Každý chytrý podnikatel moc dobře ví, že by se bez reklamy i bez sebevětší píle neobešel. Jednou z možností jsou reklamní předměty s potiskem, které jsou opatřeny názvem či logem firmy. Propisky, pera, tašky, kalendáře či diáře poslouží jako dárky pro zaměstnance, stálé klienty i obchodní partnery.

 

I malý dárek potěší

V e-shopu DG TIP najdete reklamní předměty, které se dají opatřit potiskem. Jedná se o zajímavé produkty, k nimž patří nejen tašky, reklamní propisky, hrnky a šňůrky na krk, ale také USB flash disky, manažerské diáře, nože, svítilny a nástěnné kalendáře. Reklamní předměty s potiskem jsou kvalitní a originální. Není divu, když se společnost pyšní téměř třicetiletou tradicí.

 

Papírové tašky a propisky s potiskem

Klasické propisky s potiskem jsou častou formou reklamy. Potěší snad každého z nás, protože psacích potřeb není nikdy dost. Jednu potřebujeme do kabelky a další doma. Vždycky je dobré myslet na jejich rezervu. Tašky s potiskem nabízí DG TIP ve velkém měřítku. Ať už se jedná o papírové tašky, plážové modely, termotašky, cestovní a sportovní kabely, aktovky či kufříky. Populární formou nenuceného zviditelnění jsou reklamní kalendáře nástěnné i stolní. Firma si je může sama vymyslet a profesionální designéři je převedou na papír.

 

Radost uděláme i dětem!

V DG TIP myslí i na nejmenší, a proto vyrábí reklamní předměty pro děti. Jedná se o penály do školy, pravítka, pastelky, bezpečnostní pásky, křídy anebo píšťalky. Potisk reklamních předmětů pro předškoláky i školáky přináší užitek, protože děti mají radost z každé maličkosti.

 

Tipy na dárky pod stromeček

Na konci roku můžete ocenit práci svých zaměstnanců a věnovat jim dárkové předměty. Myslete také na důležité obchodní partnery a obdarujte je kvalitními produkty, jako jsou reklamní propisky Victorinox a pera Parker.