Pružná firma na mytí oken po rekonstrukcích

A SERVIS LIPKA, s.r.o. nabízí mnoho úklidových služeb, které pravidelně realizují pro své významné klienty. Jednou z pravidelně prováděných služeb je i úklid domácnosti, bytu, domu, kanceláře, v čemž je zahrnut kompletní úklid od vysátí koberce až po umytí oken, výloh a skleněných ploch, otření nábytku, atd – záleží jak si zákazník tento úklid nastaví.

Provedou kompletní a důkladný úklid po stavbě i rekonstrukcích, úklid po malování a malířích, úklid po záplavách, úklid před otevřením prodejen. Nabízí mytí oken a výloh a jiných skleněných ploch – jednorázově i servisně, pomocí tzv. triku suchého leštění, který vám zajistí dlouhotrvající lesk a čistotu vašich oken.

Servisní mytí oken realizují v nastavených intervalech 1x za 30 dní z exteriéru a 1x za 90 dní z interiéru. Nemusíte mít obavy při odstranění zatvrdlých nečistot ze skleněných ploch a oken – k tomuto čištění oken využívají kvalitní korundové žiletky, se kterými bezpečně odstraní zatvrdlé nečistoty a chrání tak povrch skla proti možnému poškození při čištění.

Zajistí také mytí žaluzií a markýz látkových i plastových a impregnaci markýz, které často realizují ve výškách. Pro výškové práce jsou proškoleni podle § 134 odst. 2 a podle § 134 c odst. 2 zákona č. 65/1965 Sb. zák. pr. ve znění zákona č. 155/2000 Sb. o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci na pracovišti s nebezpečím pádů z výšky nebo do volné hloubky.

Zajistí čištění reklam a bannerů. Nabízí také kvalitní a účinnou službu odstranění graffiti a aplikaci antigraffiti ochrany, kterou zaručí 100% účinnost při odstraňování barvy spreje. V případě, že si od nich necháte aplikovat antigraffiti ochranu, garantují vám velmi levný servis odstranění graffiti.

02 Graffiti20,

V takové situaci pak stačí kontaktovat firmu A SERVIS a oni se vám zaručí, že podle aktuálního objemu prací graffiti odstraní nejpozději do 14 dnů od vašeho telefonátu.

V neposlední řadě pak jako další službu nabízí i odstranění plísní technologií LSG a proti plísňové nátěry, díky kterým odstraní veškeré mikrobiální napadení a změnou iontové rovnováhy tato technologie zamezí dalšímu výskytu plísní a vlhkosti, která ovlivňuje vaše zdraví.