Půdní prostory vám zvýší hodnotu nemovitosti a zároveň sníží výdaje

Půda se ve většině známých případů stává jen vedlejší místností pro uskladnění zbytečných předmětů, nábytku či věcí s pomyslnou nálepkou nahodilého využití. Proč se však o tento lukrativní prostor ochuzovat a navíc ho nechat bez  povšimnutí? Taková strategie vás nevědomky ochuzuje o více jak 30 % finančních prostředků spojených s vytápěním interiéru nacházejícího se pod ním. Kromě toho se vystavujete riziku nákladných oprav napadeného krovu.

Půda pak většinou zabírá velkou část nemovitosti, je tedy škoda, že neslouží prozaičtějším účelům. Představme si skvělou službu kterou nabízí zkušení odborníci z IP Polná.

 

Systém Magmarelax – tradice ze Skandinávie

Stropní systém Magmarelax vám po letmém seznámení hned otevře cestu k inspirativním rekonstrukčním nápadům. Jde o lehké konstrukční řešení z OSB desek na pero a drážku. Nízká hmotnost zdvojené podlahy je tak svou konstitucí vhodným řešením i pro starší domy s oslabeným krovem.

Vzniklá dutina se následně vyplní foukanou minerální izolací, která se dostane i do těch nejhůře dostupných míst. Vznikne tak nepropustná izolační vrstva která poskytuje zvýšené operativní možnosti reformace půdního prostoru. Stropní systém Magmarelax je přímou vstupenkou k vytvoření podkrovních prostorů s ustálenou teplotou v průběhu celého roku. Již žádné přehřívání či chlad.

 

Nová půda přináší mnoho výhod:

  • Stropní systém Magmarelax zanechá užitné vlastnosti půdy
  • Vytvoří nepropustnou izolační vrstvu snižující spotřebu tepla o 30 %.
  • Půdní prostor s podlahou bez tepelných mostů.
  • Pochozí podlaha se snadno udržuje v perfektním stavu.
  • Díky typizovaným dílům se realizace odehrává jen v jediném dni.
  • Systém je také ideální pro vyrovnání větších výškových nerovností.
  • Zvyšuje požární bezpečnost vašeho domu.

 

IMUNITRELAX se postará o další zvýšení efektivity konstrukce

Stropní systém Magmarelax a jeho efektivita je spojená s kvalitou a technickým stavem dřevěného krovu. Krov nese váhu celé střešní krytiny a je pravidelně oslabován povětrnostními vlivy. V zimě se musí vypořádat s pokrývkou sněhu a v létě se střídáním období dešťů a vysokým slunečním zářením.

Celkovou spokojenost a dlouholeté využívání výše uvedených kvalit nelze bez řádné ochrany krovu zajistit. Dřevokazné houby, plísně a hmyz jsou pak velkou hrozbou pro každého majitele nemovitosti. Nenápadné onemocnění se tak často odhalí až v konečném stádiu rozkladu. Využijte proto komplexnosti služeb společnosti IP Polná a objednejte si také preventivní ošetření krovu přípravkem IMUNITRELAX.

 

Nezávazná objednávka ještě dnes 

Přípravek IMUNITRELAX slouží k  prodloužení životnosti krovu. Společnost na váš pokyn provede odborné prověření veškerých konstrukcí půdního prostoru a v případě potřeby přípravek použije. Jedná se o přípravek renomované společnosti REMMERS, který sbírá pozitivní ohlasy v celé Evropě. Tlakovým postřikem provedená aplikace zdravotně nezávadného přípravku,  přinese vašemu domu mnohonásobně efektivnější výsledky.

Více informací na videu – https://www.youtube.com/watch?v=1VjlLPBnp68

Objednejte si služby na bezplatném čísle 800 100 533 nebo čerpejte další informace přímo na stránkách společnosti na adrese www.magmarelax.cz. Objednávku služeb lze provést i přes zdejší nezávazný  formulář. Levné řešení vám přinese okamžité výsledky a úsporu.