Sucho? Využívejme dešťovku.

Již nyní souží sucho část naší republiky a nic na tom nezmění ani pár deštivých dnů. Je důležité využívat alternativní zdroje, které pomohou alespoň částečně kompenzovat nedostatek vody. „Dešťovka“ je jedním z nich. Často ji zachytáváme do nádrží či sudů, odkud ji pak rozvádíme po celé zahradě. Důležitým pomocníkem v takovém případě je sudové čerpadlo, které zajistí pohodlné čerpání vody a zalévání.

Pořádná zahrada vyžaduje řádnou zálivku, která zejména v letních měsících přijde rostlinkám k duhu. Takové zalévání však není tak jednoduchou záležitostí, jak bychom si přáli. Naopak nás často stojí mnoho úsilí. Dešťová voda je výbornou přírodní závlahou. Shraňujeme ji ze všech dostupných zdrojů. Svádíme ji okapem ze střech do nádrží nebo sudů. Abychom se nemuseli dřít s těžkými konvemi, je rychlejším a zejmíéna pohodlnějším řešením použití čerpadla s hadicí.

Kärcher BP 1 Barell Set je inovativní sudové čerpadlo s plovákovým spínačem umožňujícím snadné a rychlé ovládání. Vestavěný předfiltr chrání čerpadlo před nečistotami. Plave-li plovákový spínač ve vodě, řídí činnost v závislosti na hladině vody, tudíž chrání čerpadlo před chodem na sucho. Prostřednictvím flexibilní hadice připevněné k okraji sudu se dá čerpadlo nastavit individuálně na různou výšku. Čerpadlo BP1 je vynikajícím pomocníkem při zalévání  a ekologickým řešením využívajícím přírodní zdroje. Barelový set zahrnuje kromě sudového čerpadla i hadici PrimoFlex® (1/2″) o délce 15 m, stříkací pistoli, univerzální hadicové spojky a univerzální hadicové spojky s Aqua stopem.

Cena setu sudového čerpadla Kärcher BP 1 Barell Set – 2 990 Kč.  Pro více informací o skvělých vychytávkách pro dům i zahradu klikněte na www.karcher.cz.