Strojové čištění zvládne i flek od červené řepy. Jedno kotoučové čištění koberců Brno

Červená řepa je sice dobrý a zdravý společník k jídlu, ale v některých rukou také hodně nebezpečný. Když se vám salát z červené řepy převrhne rovnou na světlý koberec, můžete z toho být v šoku, ale berte na vědomí, že to vám nepomůže. Většinou vám nepomůže vůbec nic. Můžete se tak akorát smířit s tím, že koberec budete muset smotat, přehodit přes rameno a  vyhodit ho do nejbližšího kontejneru.

Nebo je tu méně radikální varianta – pozvat si na čištění úklidovou firmu, která si s tímto flekem poradit dokáže. No nám se rozhodně víc zamlouvala varianta dvě. Koberec by nám bylo určitě líto jen tak vyhodit, takže jsme nejprve chtěli udělat vše pro jeho záchranu. Tedy… vše pro jeho záchranu měla za úkol udělat firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění koberců do hloubky, Brno.

Skvrna se mezitím do koberce stačila pořádně vsáknout, to ale pracovníky firmy A SERVIS vůbec neodradilo. Počínali si velmi zkušeně. Měli na pomoc kotoučový stroj a účinnou chemii, čímž rudou skvrnu z našeho koberce bezpečně odstranili. Vypadalo to, že jsme zvolili správně. Jak rychle se pracovníci A SERVISU u nás objevili, tak rychle zase zmizeli a nechali po sobě jen koberec beze skvrny a naši spokojenost. Navíc se k nám chovali velmi slušně.

Teď už víme, že jedině druhá varianta je ta správná. Můžou jásat převážně ti nešikovní členové naší domácnosti. Dobře, můžu jásat hlavně já. Teď už víme, kam se s případnými problémy obrátit, a to je důležité. Víme, že firma A SERVIS LIPKA nás nezklame.

 

Mytí celoplošných skleněných stěn, oken, fasád a zimních zahrad. Výškové čištění Brno

Jsme tříčlenná rodina a bydlíme ve větším domě na vesnici. Jsem trošku puntičkářka, to přiznávám, mám prostě ráda uklizeno a čisto. Na to si opravdu potrpím. Máme zde starší paní, která nám chodí třikrát do týdne uklízet. Musím ji opravdu pochválit, je pravda, že jsem si ji na začátku musela trošku naučit, ale jinak je úplně bez problémů.

10715512 - empty bedroom inside a modern house

Zastává svoji práci opravdu dobře. Jediné, čeho jsem ji chtěla ušetřit bylo pravidelné mytí oken. Těch máme v domě opravdu hodně, jednu stěnu z obývacího pokoje do zahrady máme kompletně prosklenou. Je to celkem náročná práce, tak jsem se rozhodla, že to přenechám na profesionálech.

Stavila jsem se za kamarádkou, ke které jezdí domů nějaká úklidová firma a že ji dělají, kde co. Předala mně kontakt prý na výbornou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., práce, mytí  oken, fasád ve výškách Brno,  která zajišťuje komplexní úklidové služby, i již zmíněné mytí oken a prosklených ploch.

Firmu jsem zkontaktovala. Ihned se se mnou domluvili na termínu realizace, také mně zaslali cenovou nabídku, která byla opravdu příjemná a nakonec mě seznámili s postupem práce. Komunikace s touto firmou probíhala na jedničku, byli velice milí a ochotní.

V daný termín pak dojeli zaměstnanci firmy už 10 minut před smluveným časem. V rychlosti si prošli dům, aby věděli, kde začít a jak postupovat a ihned se pustili do práce.

Bylo jasné, že to nedělají poprvé, že mají zkušenosti a jsou kvalitně proškolení. Šlo jim to opravdu rychle a nechávali za sebou pouze perfektně čistá okna. Nejprve každé okno důkladně umyli pomocí rozmýváku a saponátu s vodou, následně okna setřeli gumovou stěrkou a nakonec okna vyleštili pomocí bavlněné pleny. Nepoužili žádné leštící přípravky, což pro mě bylo velké překvapení.

Jejich práce byla opravdu rychlá a precizní, takže jsme neváhala a ihned jsem se domluvila s firmou na dalším mytí oken a následně jsme domluvili pravidelné návštěvy u mě doma.