40085595 - white elegant wooden kitchen with white carpet

Rádi byste nějakou buchtu, ale bábovky jste se už přejedli? Vyzkoušejte „mřížkovou buchtu“

Máte rádi pečení (nebo ho nesnášíte, ale překonáte se, protože máte buchty rádi), ale chcete vyzkoušet něco nového? Potom vyzkoušejte tento recept. Příprava je sice trošku složitější, ale rozhodně toho nebudete litovat.

Na tento dezert potřebujete 5 vajec, 1 hrnek cukru krupice, 2 hrnky polohrubé mouky, 2 lžíce kakaa holandského typu, 1 sáček vanilkového cukru, 1 sáček prášku do pečiva, ½ hrnku slunečnicového oleje. Potom máslo na vymazání plechu, 2 vaničky polotučného tvarohu, ½ sáčku vanilkového pudinku a 3 lžíce polotučného mléka. 4 žloutky utřeme s cukrem. Mouku promícháme s kakaem, vanilkovým cukrem a práškem do pečiva. Tuto směs potom postupně zašleháváme ke žloutkovému krému, stejně tak půlku hrnku vlažné vody a olej.

Zbylé 4 bílky ušleháme v tuhý sníh, který postupně přimícháme ke kakaové směsi. Vymazaný plech máslem a vysypaný krupicí naplňte kakaovým těstem. Tvaroh rozmíchejte se zbylým vajíčkem, 3 lžícemi cukru a pudinkovým práškem a 3 lžícemi mléka. Pokud se vám zdá tvaroh moc tuhý, mléko přidejte. Takto ochucený tvaroh dejte do zdobícího sáčku a do kříže ozdobte kakaové těsto. V troubě rozehřáté na 180 ° C pečte zhruba 35 minut. S touto buchtou určitě sklidíte velký úspěch. Jen příprava je trošku složitější, tedy zdlouhavější než u klasické bábovky. Ale stojí to za to.

Jen si dávejte pozor, aby se vám těsto nevylilo na zem. Jednak by to byla škoda a jednak to jde z koberce blbě dolů (vlastní zkušenost, ještě se mi nepodařilo mamku přesvědčit, že koberec v kuchyni je fakt blbý nápad). Každopádně pokud by se stalo, tak vám ho pracovníci z firmy A SERVIS LIPKA, čištění sedaček a koberců Brno, spolehlivě vyčistí a váš koberec bude vypadat ještě lépe než předtím.

Která firma Vám kvalitně provede čištění podlah v Brně?

S nejlepší kamarádkou jsme si otevřeli vlastní kosmetický salon, do kterého jsme zahrnuly i solnou jeskyni, která je na udržování z hlediska úklidu naším nejnáročnějším prostorem. Nejvíce to odnášela podlaha, která byla už opravdu zašlá a špinavá a potřebovala nutně vyčistit, protože ještě chvíli a ani by už nebyla poznat její původní barva. A to snad ani pod lupou. Zkusily jsme ji vydrhnout, ale naším jediným výsledkem byly zlomené nehty. Mírně naštvané jsme si teda sedly k počítači a hledaly nějaké osvědčené rady, jak ji vyčistit.

50170013 - wooden floor background texture

Nakonec jsme po přečtení došly k závěru, že bude nejjednodušší, když si podlahu necháme vyčistit úklidovou firmou a rozhodly jsme se pro společnost A SERVIS LIPKA, čištění, impregnace, voskování podlah Brno. Byly jsme s jejími pracovníky moc spokojené, protože všechna lehátka a vybavení odtahali sami pryč a na nás bylo jen koukat se, nemusely jsme vůbec nic dělat. Měli to hrozně rychle hotové a na výsledek jsme zíraly s otevřenou pusou obě dvě. Podlaha byla skvostně vyčištěná, bez jediné špíny nebo šmouhy.

Tímto bych chtěla všem službu čištění podlah Brno vřele doporučit, protože rozhodně nebudete zklamaní a budete mít co dočinění s velmi seriózní a kvalitní firmou, která splní veškeré vaše požadavky do nejmenších podrobností. Zaměstnanci A SERVISU jsou navíc velmi milí a ochotní, takže nebudete muset čelit nepříjemnému personálu. I cena byla přijatelná, takže pokud potřebujete vyčistit podlahu, určitě neváhejte a kontaktuje právě tuto úklidovou společnost, protože věřím, že budete spokojeni.