Realitní portál s výhodami pro zákazníky i inzerenty? Realitnitrznice.cz!

Na našem trhu existuje v současnosti několik desítek realitních portálů s různými druhy zaměření. Některé portály jsou zaměřené na komerční objekty, jiné na byty a rodinné domy. Některé portály mají množství výhod pro inzerenty a jiné jsou výhodné pro zákazníky. Dá se ale najít portál, který by byl výhodný pro inzerenty i zákazníky a nabízel všechny druhy nemovitostí? Ano dá. Na našem trhu se takový portál jmenuje Realitnitrznice.cz.

 

Výhody pro inzerenty? Nabídka zdarma!

Realitnitrznice.cz je nezávislý realitní portál, na kterém mohou zveřejňovat své nabídky k prodeji nemovitostí realitní kanceláře, realitní makléři i soukromé osoby, tedy vlastníci dané nemovitosti. Inzerce na tomto portálu je zcela bezplatná, tedy zdarma. Navíc při zájmu inzerentů mohou být inzeráty exportovány i na jiné velké realitní portály a tím se zvyšuje šance na rychlejší prodej. Realitnitrznice.cz je každý den navštěvována velkým množstvím zájemců o koupi, takže se jedná o inzerci na správném místě.

 

2063919

 

Výhody pro zákazníky? Mnoho nabídek na jediném místě!

Právě díky tomu, že na portálu mohou své nabídky zveřejňovat realitní kanceláře, makléři i sami vlastníci nemovitostí vzniká na Realitnitrznice.cz opravdu pestrá a komplexní nabídka. Ta je navíc rozdělena do jednotlivých sekcí podle krajů, typů staveb, jejich velikostí i dalších kritérií. Nákup nemovitosti je díky uspořádání jednoduchý, rychlý a přesný.

 

Nechybí ani další, nadstandardní služby

Realitnitrznice.cz se od dalších realitních portálů také liší nabídkou služeb, které u ostatních portálů budete hledat jen stěží. Jedná se například o odborné poradenství jak vybrat nemovitost, služby osobního makléře, přípravu smluv, kontrolu smluv a další služby spojené s oblastí prodeje a koupi nemovitosti. Kromě toho lze přímo na stránkách najít i kontakty na řemeslné práce.