Recenze e-shopu Grizly: Nechte si poradit od Radka, který testuje vše, co se tváří EKO, BIO či ZERO WASTE

Není všechno ekologické a přírodní, co se tváří zeleně. Radek ve svém ekoblogu Ecoblog.cz „lustruje“ nejen vše se zeleným logem. Podívejte se, jak dopadla jeho recenze e-shopu Grizly.

Grizly je e-shop, který se doslova zakousl do oříškového sortimentu, ale taktéž do dalších produktů, které by neměly chybět v našem zdravém jídelníčku. Je logické, že Radek sáhl zejména po oříšcích, nakoupil kešu, pistácie a přidal též kávu. Podíval se e-shopu i pod pokličku. Takže nejenže zjistil, jestli byly ořechy čerstvé, ale mrkl se na Grizlyho v širším kontextu.

 

Co se od Radka z recenze e-shopu Grizly dovíte?

Radek v recenzi prověřil, jak se na Grizly.cz nakupuje, zdali jsou „medvědí“ produkty kvalitní a čerstvé. Nakoupil pistácie pražené a solené, Grizly kešu natural a zrnkovou kávu Arabica 1000 g. Z recenze e-shopu Grizly se dovíte, jak vše kolem objednávky a doručení zboží z e-shopu probíhá. Jedna pasáž se věnuje rovněž věrnostnímu programu. Radek se podíval i na to, jak Grizly vlastně vznikl a na hodnocení tohoto e-shopu ostatními zákazníky. To, co vás asi bude zajímat nejvíce, je: měly produkty deklarovanou kvalitu? Je rozhodně škoda to vyzradit v jedné větě, či dokonce v jediném slově. Protože lépe to shrnuje Radkova recenze na Ecoblog.cz.

Proč si ji ještě přečíst? Protože se v ní dozvíte o Grizly blogu, kde najdete velice zajímavé články třeba o zdravé výživě. A nepřehlédněte ani Radkovo doporučení Grizly receptů. Je jaro, jsme naladěni na zdravější stravování, a s recepty z Grizly.cz nám bude rozhodně chutnat více.

 

Kdo je Radek z Ecoblogu.cz

Radka jsem zmínila mnohokrát, a tak je jej určitě dobré představit blíže. Radek na vlastní kůži zažil přerod z normálního smrtelníka na ekologa, který i když doma sám nějaké ty eko produkty měl, tak je úspěšně přehlížel. Jenomže pak se vše změnilo a Radek ucítil, že je čas udělat něco pro přírodu i planetu. A hlavně k této myšlence přitáhnout další lidi. Třeba tím, že je naučí nakupovat více ekologicky, či dokonce s ohledem na filosofii zero waste. Více o Radkové cestě si rovněž přečtete na Ecoblog.cz.