34823383 - cleaning windows with special rag

Recenze na úklidovou firmu. Mytí oken, proskleného balkónu, skleněné lodžie. Práce ve výškách Praha 2

Moji prarodiče měli slavit 40 let výročí od jejich svatby. A babička pro tu příležitost chtěla mít opravdu hezky uklizený dům, protože si na pořádek vždycky potrpěla. A dědeček teda taky. Ale lozit po oknech na těch šílených vratkých schůdkách, které měli, nebyl zrovna nejlepší nápad a jsme se sestrou rádi, že jsme jim to vymluvili, protože s jejich přístupem všechno zvládnu, by na ně snad vážně klidně vlezli. Řekli jsme jim, že se o okna postaráme samy. Navíc mají prarodiče, skleněný balkón a lodžií, která volala po umytí.

Dědečkovi na to vždycky chodil jeho známý horolezec, ale pán už řemeslo pověsil na hřebík a je to již delší dobu a to bylo na balkónu a lodžii již hodně vidět. A na jejich mytí jsme si objednali firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., mytí oken, lodžie skleněného balkonu, výškové práce Praha 2, kteří měli na internetu nejlepší recenze.

A musím říct, že nelhali, protože okna umyli opravdu dokonale, že se v nich člověk viděl vážně jako v zrcadle, nebyla na nich jediná šmouha. Když to babička viděla, tak uznala, že takto by se nám okna nikdy nepodařilo vyčistit, zvlášť pokud by to měla dělat sama.

Abychom neměli další starosti s údržbou oken, nanesli nám na tyto skla a okna nano impregnaci – GSP, která vydrží dlouho a špínu kdyžtak stačí spláchnout proudem vody. Tímto bych tuto firmu chtěla všem doporučit, protože není pro firmu lepší vizitka než spokojený zákazník a těm my po této zkušenosti rozhodně patříme, protože není nic, na co bychom si u nich mohli stěžovat.

Zaměstnanci jsou navíc milí a ochotní profesionálové a vše zvládli za velmi krátkou dobu. Další výhodou je, že tato firma nabízí i celou řadu dalších úklidových služeb, například čištění koberců, což určitě taky jednou vyzkoušíme, protože víme, že využití jejich služeb nebudou vyhozené peníze a splní naše očekávání.

„Nevyčistitelné“ skvrny na koberci? Hloubkové čištění sedačky, koberce Praha 3

Jednou jsem se pokoušela o domácí pařížskou čokoládovou pěnu, protože přítel měl mít svátek a je hodně na sladké. Ale příště se na to vykašlu a koupím čokoládu, protože můj pokus skončil katastrofou s velkým K. Nejenom, že nechutnala nejlíp, ale povedlo si mi jí i většinu vylít v kuchyni na zem. No, aspoň mi nemuselo být líto, že ji budu muset vyhodit, protože takhle jsem to mohla svést alespoň na nehodu. A ty se můžou stát přece každému, no ne?

46623999 - closeup of grey carpet texture

Ale přišel problém číslo dvě, a sice špinavý koberec v kuchyni. Snažila jsem se to vyčistit, ale šlo to dolů opravdu špatně. Moje snažení skončilo tak, že jsem si sedla k internetu s hrnkem kafe a hledala nějakou úklidovou firmu. A rozhodla jsem se pro úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., strojní čištění koberců, sedaček Praha 3, která nabízela službu čištění koberců Praha, která nepoužívala extrakční metodu, které jsem se snažila vyhnout, protože s ní rodiče mého přítele měli už jednou hodně špatnou zkušenost.

Naopak A SERVIS nabízel strojovou kotoučovou metodu, takže jsem měla aspoň záruku, že to taky nedopadne katastrofou. Domluvila jsem s nimi termín čištění a musím říct, že jsem opravdu čučela. Koberec byl jako nový a ještě provoněný dezinfekčním roztokem. Lidé z této firmy byli i velmi příjemní a ochotní, takže nemám absolutně nic, co bych této společnosti mohla vytknout. Snad jen vyšší cenu, avšak tu si já velmi ráda připlatím, pokud dostanu takovýto výsledek, a když se sama s čištěním koberců nebudu muset zabývat. Proto tuto firmu všem vřele doporučuji, protože odvádějí opravdu perfektní práci.