Rohová sedací souprava MONDO splní sen o pohodlné sedačce

Základním prvkem obývacího pokoje je zajisté sedací souprava. Proto bychom ji měli vybírat opravdu pečlivě a s rozmyslem. Jejímu výběru je třeba věnovat zvýšenou pozornost, ujasnit si naše prostorové možnosti a požadavky, jak na použitý materiál, tak i počtu osob, které ji budou využívat.

V posledních letech se staly nejoblíbenější rohové sedací soupravy. Nejen díky jejich praktičnosti, líbivému vzhledu, komfortu, ale i z důvodu cenového. Rohovka nám nabídne spoustu místa pro celou rodinu i návštěvu a vše za přijatelnou cenu.

Na výběr máme rohovky velké, které bývají často do tvaru písmene „U“ nebo rohovku menší, která je tvarem podobná písmenu „L“. Když už si vybereme velikost a tvar nové sedačky, pak ještě musíme vybrat materiál, kterým je sedací souprava potažena. Na výběr máme potahové látky různých kvalit a gramáží, koženky, eko-kůže nebo kůže. Výběr materiálů a barev je opravdu široký! Vybere si opravdu každý.

13262-sg-banner-na-web-sedacky-jen-foto

Rohová sedací souprava MONDO zajisté splní sen o pohodlné sedací soupravě, která bude prostorná a bude dominantou celého obývacího pokoje. Zajistí dostatek místa pro pohodlné sezení pro celou rodinu.

Maximální pohodlí zaručují molitanové sedáky s vlnitou pružinou. Sedáky a opěráky jsou začalouněny do kvalitní potahové látky. Korpus rohovky je vyroben z odolné eko-kůže, která je praktická na údržbu. Vybrat si můžete z více barev.

mondo-podkova-sedaci-souprava- mondo-podkova-sedaci-souprava-hn

Vychutnejte si napínavou knihu, oblíbený film nebo sklenku výtečného vína v dokonalém pohodlí. Rohovka Mondo poskytuje díky svému vysokému opěráku s opěrkami hlavy a vyššímu sedu naprosto luxusní posezení a odpočinek. Pro ty, kdo si rádi při sezení opřou hlavu je rohovka vybavena dvěmi výškově stavitelnými podhlavníky.

Míváte návštěvy a potřebujete je někde uložit? Ani toto není s rohovkou Mondo problém. Je rozkládací a po rozložení pro Vaše noclehníky vznikne opravdu velké lůžko, kde se pohodlně vyspí. Pod lehátkem je umístěn i velký úložný prostor, který jistě využijete.