Rozdmýchejte opět vášeň a lásku!

Každý vztah většinou začíná výbuchy vášně, avšak jak plyne čas, vášeň vlivem každodenních starostí a zvyku začíná opadat. Jestliže i vás trápí, že aktivita v ložnici není taková, jaká bývala, zkuste ji opět probudit pomocí tisíce let ověřených milostných praktik z východu – opěvované tantry.

 

Skutečné spojení

Tantra zažívá v posledních letech opětovný boom a není divu. Je to skvělý způsob, jak se s partnerem více spojit, sblížit, skutečně prožít společně strávené chvíle a navíc se vzájemně naučit, jak být pozornější a všímavější k potřebám toho druhého. Co je základním kamenem tantry? Tantra není jen o sexu, i když je to její podstatnou částí, ale zejména o propojení – a to nejen na úrovni fyzična, ale hlavně duchovna. Jen tak můžete protějšek doopravdy vnímat, napojit se na něj a prožít úplně jiný rozměr rozkoše. Toto učení vyžaduje mnoho času, než se doopravdy ovládne. Pokud tantře však tolik prostoru věnovat nemůžete, vyzkoušejte několik praktických kroků, které vás k ní alespoň vzdáleně přiblíží.

 

Čas a místo

Velkou výhodu máte, pokud jste již někdy navštívili salon, ve kterém se zaměřují na tantrickou masáž. Prostředí je tam čisté, útulné, najdete tam mnoho svíček a měkkých polštářů a přikrývek, které dokreslují intimní atmosféru. Převládá červená a zlatá barva, která evokuje energii a sexuální vášeň. Přesně takové místo si před milováním udělejte i doma.

Také si vyhraďte dostatek času, nejlépe hodinu a více. Při tantrickém milování se nesmí spěchat. Právě naopak, jde o to vychutnat si každou chvilku milostného aktu a shon či stres nechat daleko za sebou.

 

Zapomeňte na rychlovky

Klíčovým momentem tantry je kvalitní a dlouhá předehra. Ta se v dnešní uspěchané době příliš nepraktikuje, je to však škoda, protože právě při předehře se nejvíce prohlubuje láska, pouto a spojení s partnerem. Zaměřte se na jeho potřeby, snažte se vnímat jeho energii a předávat mu svoji. Vyzkoušejte to, co jste vždycky chtěli – zapojte fantazii, té se meze nekladou. Užijte si do sytosti doteků, mazlení, hlazení i polibků. Využijte i různé pomůcky – např. ovoce, čokoládovou polevu nebo peříčka. Za zmínku stojí i erotické masáže, které váš protějšek uvolní a umožní mu vnímat širokou škálu vašeho laskání. Zkuste například masáž penisu nebo se polijte vonným olejem a namasírujte partnera svým tělem.