Rozjeďte podnikání s bezkontaktní automyčkou!

Najít si v dnešní době stabilní zaměstnání je poměrně složité. V této době, kdy se situace neustále mění se vyplatí vsadit na jistotu. Pokud jste byli nuceni v poslední době změnit zaměstnání a uvažujete o tom, že byste zkusili podnikat na vlastní pěst, pak toto své rozhodnutí dobře zvažte.

 

Postavte si vlastní automyčku

Je potřeba vybrat si obor, ve kterém budete mít jistotu, že i při všech současných potížích nebudete mít nouzi o zákazníky. Právě takovou jistotou je podnikání v oblasti pohonných hmot a údržby vozidel. Možná by vás to dříve nenapadlo, ale automyčky a specializované mycí boxy se těší stále větší oblibě a rozhodně si na nedostatek zákazníků nemohou stěžovat. Navíc taková portálová automyčka není nijak specifická, co se výstavby týká. Jestliže máte k dispozici vhodný pozemek a samozřejmě také odpovídající finanční možnosti, pak není nic jednoduššího, než se obrátit na firmu, která se na výstavbu takovýchto mycích boxů specializuje. Jestliže nechcete tápat, pak vám můžeme doporučit firmu BKF CarWash o jejímž úspěchu svědčí mnohaletá tradice a neustále se rozšiřující síť samoobslužných automyček.

 

Svěřte své plány profesionálům

Firma BKF CarWash se zaměřuje nejen na prodej automyček, ale pomohou vám také zajistit kompletní výstavbu vaší automyčky od prvních projektů až po kolaudaci. Co vše budete potřebovat a a jaké podmínky byste měli splnit, jestliže uvažujete o provozování vlastní automyčky, se dozvíte na stránkách bkfcarwash.cz.  Vybrat si zde můžete hned z několika typů, sami si dle vašich možností určíte, kolik mycích jednotek chcete mít. Vzhledem k tomuto faktoru je dobré vědět už před oslovením firmy, kde byste si představovali, že bude vaše samoobslužná automyčka stát. Jiná vytíženost bude zřejmě na okraji menší obce a jiná na velkém sídlišti. Stejně tak byste měli mít představu, zda se chcete soustředit pouze na mytí aut nebo budete chtít nabízet také doplňkové služby. Každopádně si však můžete být jisti, že se vám dostane kvalitní a profesionální péče.