Rozjíždíte kancelář? Ušetřete při jejím zařizování!

Potřebujete zařídit nebo obměnit kancelářské prostory vaší firmy? Chtěli byste své zákazníky oslnit, ale nákup nového kancelářského nábytku vám přijde příliš finančně nákladný? Využijte služeb největšího bazaru s kancelářským nábytkem v ČR Quick Office.

Použitý kancelářský nábytek mají v bazaru Quick Office skladem a ihned k odběru. Před osobní návštěvou můžete navštívit internetové stránky bazaru www.qo.cz a prohlédnout si nabízený sortiment. Při osobní návštěvě pak s prodejcem doladíte pouze počet požadovaných kusů a doladíte další potřebné vybavení. Můžete si vybrat hned ze dvou provozoven:

·Bazar nábytku Praha Radotín

·Bazar nábytku Vestec u Prahy

V obou provozovnách lze zároveň využít odborné služby kancelářského architekta, které vám na základě poskytnutých údajů doporučí to nejlepší dispoziční řešení pro vaši kancelář a doporučí vhodné vzory a dekory, které se na daném prostoru nejlépe uplatní. Při zařizování kanceláře nejste ničím omezeni. Můžete vybírat z širokého sortimentu kancelářských skříněk, skříní, kontejnerů, stolů, židlí, křesílek nebo i celých pracovních míst.

 bazar_nabytku-Radotin-Praha

Změna je snadná

Pokud naopak uvažujete o tom, kam s kancelářským vybavením, které už vám z různých důvodů nevyhovuje, využijte výkup kancelářského nábytku. Mělo by jít o pěkné, dále prodejné kusy, nejlépe ve větším počtu. Stačí na email bazaru Quick Office zaslat fotografie nabízeného nábytku a prodejce vás sám kontaktuje a domluví osobní návštěvu a následný odvoz.

Quick Office pomůže dát vaší kanceláři novou tvář. Někdy i změna doplňkového vybavení (například kancelářských kontejnerů) dokáže s kancelářským prostorem udělat zázraky. Nebojte se být flexibilní a ukázat své nadšení i v kancelářských prostorech. Vždyť právě ty často rozhodují o tom, jaký dojem na svého budoucího zákazníka uděláte. Využijte služeb bazaru s kancelářským nábytkem Quick Office a podpořte dobré jméno své firmy efektně a levně.