S repasovanými servery jedině získáte. Nakupujte chytře!

Do života firem již dlouhá léta pronikají informační technologie jako způsob zabezpečení nejen vnitrofiremní komunikace. Tato oblast ve firmě však vyžaduje patřičnou péči. Pokud se jí taková péče nedostává, ovlivňuje to chod firmy na mnoha úrovních.

Proto je důležité se při péči o informační systém a výpočetní techniku svěřit do rukou odborníků. To však neznamená, že byste museli utratit horentní sumy, jak mnoho z vás jistě okamžitě napadne. Jde to i levněji. Jak? O tom si něco řekneme na následujících řádcích.

 

Na repasovaný hardware se nedívejte přes prsty

Každý, kdo někdy vedl firmu, to zná. Peněz na provozní záležitosti je málo a uvolňují se nesnadno. V případě výpočetní techniky však můžete ušetřit, aniž by se to projevilo na kvalitě. Řešením vašeho problému je repasovaný server. V současnosti existují na trhu dodavatelé, kteří jsou schopni zabezpečit použitý hardware, jenž je spolehlivě otestován a pochází z bezprašného a klimatizovaného prostředí datových center. Pořízení takového serveru pro vás pak znamená:

  • Bezproblémový provoz
  • Komplexní služby

Bezproblémový provoz je důležitý s ohledem na samotný hardware. Kvalitní dodavatelské firmy, kterými jsou dnes již také e-shopy, však nabízejí také řadu služeb, které vám poskytnou vlastně komplexní řešení na míru. Patří zde třeba instalace zboží do serverovny, instalace operačního systému či zvolených aplikací. Kromě toho je možnost domluvit se na dalších parametrech dodávky.

Server si můžete také vyzkoušet

Můžete si tak pořídit jeden z mnoha serverů renomovaných značek. Mezi oblíbené patří třeba server DELL. Dobří prodejci nabízejí také možnost prohlédnout si kupovaný produkt a vyzkoušet si jej před převzetím. Neměli byste mít ostych se rovněž na vše potřebné zeptat, protože kvalitní prodejce vám je schopen poskytnout také odborné poradenství.