24365034 - woman cleaning glass outdoor with a yellow cloth

S věčně špinavými okny se rozlučte. Nano impregnace Praha

Bydlíme s přítelem v přízemí vícepatrového domu. Okna našeho bytu vedou na rušnou ulici. V našem okolí je několik restaurací. Ve večerních hodinách se často potýkáme s nadměrným hlukem, kromě projíždějících tramvají nás ruší i podnapilí návštěvníci hospod. A to je hluk jenom část našeho problému. Máme neustále špinavá okna, ať už je to způsobeno polohou bytu u prašné, frekventované cesty nebo vtípky procházejících opilců. Ti se našich oken často dotýkají nebo je špiní jinými způsoby. Naposledy na ně kreslili rtěnkou.

Je zřejmé, že za takových podmínek umýváme okna velice často. Je frustrující dělat stále stejnou činnost jen kvůli bezohledným kolemjdoucím. S přítelem jsme se rozhodli, že si na mytí oken objednáme úklidový servis, který nám bude pravidelně okna umývat. Chtěli jsme najít nějaký s rozumnou cenou, dobrými výsledky a jelikož bychom je asi vídali častěji, tak i s příjemnými zaměstnanci.

Podle hodnocení a názorů zákazníků jsme dospěli k tomu, že pro nás bude vhodným kandidátem firma A SERVIS LIPKA, mytí oken, výškové práce Praha. Už když jsme jejím pracovníkům poprvé volali, bylo mi jasné, že jsme narazili na ty pravé. Příjemné vystupování slečny u telefonu později vystřídalo milé chování jejích zaměstnanců, kteří nám přijeli okna umýt.

Pracovali systematicky a velice zručně. V první fázi myli okna saponátem a vodou, potom je leštili na sucho bavlněným hadříkem. Okna vypadala tak čistě, až mi začalo být líto, že na nich určitě zase nějaký dobrák nechá cestou z hospody svoje otisky.

47967113 - cozy winter still life: mug of hot tea and warm woolen knitting on vintage windowsill against snow landscape from outside.

Pracovník A SERVISU nám poradil, že kromě pravidelného mytí, by náš problém mohla alespoň částečně vyřešit GLS nano impregnace oken. Tato možnost nás opravdu zaujala, ještě to s přítelem promyslíme, ale dost možná si impregnaci necháme aplikovat. Této firmě opravdu věříme.