hus_nez

Skoncujte s plísní a vlhkostí jednou provždy!

Trápí vás doma nebo na chalupě plíseň a vlhkost? Nevíte, jak se jí efektivně zbavit? Řešení je přitom tak jednoduché. Stačí vědět, na koho se obrátit…

 

 

 

 

 

Myslete na své zdraví

Vlhkost a plísně mohou být pro člověka velmi nebezpečené. Mohou být totiž původcem řady nemocí a mají také neblahý vliv na nábytek i potraviny v domácnosti. Prvním příznakem vlhkosti je například hrudkovitý cukr, mlžící se okna a nebo nevzhledné fleky na zdech. Naštěstí ale existuje jednoduchý způsob, jak se vlhkosti v interiéru zbavit – jmenuje se SolarVenti.

 

Odvlhčování bez výdajů na provoz

SolarVenti jsou speciální vzdušné solární panely, které umí zajistit efektivní větrání všech interiérů. Fungují na zcela jednoduchém ale maximálně efektivním principu. Vně vašeho domu je umístěn solární panel, který je vlastně pohonem celého zařízení. Vestavěná buňka uvnitř panelu začne vyrábět proud, který pohání ventilátor umístěný na zadní straně panelu. Ventilátor pak vhání do domu temperovaný vzduch a zajišťuje tak zdravé klima bez vlhkosti a plísní. Navíc, je rychlost nasávání vzduchu poměrně nízká, takže se do interiéru dostane pouze zanedbatelné množství pylu nebo prachu. Používání SolarVenti je tak velmi vhodné i do domácností s alergiky nebo astmatiky!

 

Široké použití bez výdajů na provoz

Panely SolarVenti fungují zcela na základě sluneční energie – jejich provoz vás tedy nijak finančně nezatěžuje. Skvěle fungují i v zimě, kdy je sluneční světlo méně intenzivní. Solární panely SolarVenti mají také široké použití. Dají se instalovat u rodinných domů, chat, chalup, vícepatrových domů a oceníte je i v zimních zahradách nebo sklepech!

 

Více informací najdete na www.solarventi.cz.