Schüco Demotruck se rozjíždí

Společnost Schüco, světová jednička v oblasti opláštění budov, zve všechny zájemce o novinky a informace ze sortimentu hliníkových oken, dveří i fasádních a solárních systémů na Schüco Demotruck, 10denní roadshow po celé ČR.

Pohyblivý showroom v podobě luxusně vybaveného demotrucku nabídne prezentaci inovativních produktů letošního roku, představených mimo jiné na stavebním veletrhu BAU v Mnichově, i stávajících hliníkových systémů značky Schüco. „Cílem zářijové tour je kromě prezentace novinek a předností hliníkových profilů také přiblížení nového programu Premium Partner, který zaštiťuje síť našich ověřených prodejců,“ vysvětluje Petr Herynek, marketingový ředitel firmy Schüco pro ČR, a dodává: „Všech devět partnerských firem, které se do projektu Premium Partner zatím zapojily, představují spolehlivý zdroj informací a služeb při dodávce hliníkových oken a dveří jak pro odborníky z řad architektů a stavebních firem, tak pro zainteresovanou širokou veřejnost i koncové uživatele.“ Demotruck tak v termínu 12. – 23. září 2011 uskuteční celkem 10 celodenních zastávek po celé ČR.

Přehled zastávek:

12. 9. 2011       Teplice                                                   Areál společnosti Marpo

13. 9. 2011       Liberec                                                   Areál společnosti Brex

14. 9. 2011       Jičín                                                        Areál společnosti PFT

15. 9. 2011       Jirny                                                       Areál společnosti Sipral

16. 9. 2011       Praha                                                     Schüco International KG

19. 9. 2011       Jihlava                                                   DAFE – PLAST

20. 9. 2011       České Budějovice – Borek              PROTON – Areál Stavebniny Šťastný

21. 9. 2011       Střelice                                                  H.A. Technik

22. 9. 2011       Zlín                                                         OKNO HOLDING – Velké Kino Zlín

23. 9. 2011       Orlová Poruba                                   Jaroš CZ

Na každé zastávce budou na zájemce čekat zástupci firmy Schüco i jednotlivých exkluzivních partnerů, kteří zainteresovaným návštěvníkům – laikům i profesionálům – poskytnou kompletní informace k hliníkovým systémům a odpovědí na jejich dotazy. Chybět nebude představení například hliníkového systému Schüco AWS 90.SI+, prvního hliníkového okenního profilu s hodnotami tepelné izolace na úrovni pasivních domů, průkopnických dveřních a fasádních systémů, referenčních objektů, možností v oblasti automatizace či efektivního získávání, využívání a především také šetření energie. Prezentace budou probíhat vždy v době od 9:30 do 16:30. Na konci každého dne proběhne losování o hodnotný dárek.

 

Pro více informací navštivte www.schueco.cz.

 


 

O společnosti Schüco „Zelené technologie pro modrou planetu“

Schüco International KG, světová jednička v oblasti opláštění budov, na celém světě vyvíjí a prodává kompletní systémy z hliníku, plastů a oceli, stejně tak jako solární systémy. Nabízí širokou nabídku pro všechny obory opláštění budov, jak pro velké objekty, tak i pro bytovou výstavbu. Do sortimentu firmy patří systémy pro okna, dveře, fasády, zimní zahrady a solární technika. Filosofie firmy je založena na inteligentních systémech, širokém spektru technologií a materiálů, výrazné orientaci na zákazníka a rozsáhlém servisu. Produkty společnosti propojují oblast automatizace, bezpečnosti a nadčasového designu. Schüco dbá na ochranu životního prostředí a trvale udržitelný rozvoj a je zastáncem principu Energie3: energii nejen šetřit a vyrábět, ale také rozvádět a využívat. Díky nabídce kompletních systémů řešení Schüco spolupracuje s architekty, investory a partnerskými společnostmi ve více než 75 zemích světa. Společnost zaměstnává přes 5.200 zaměstnanců a spolupracuje s více než 12.000 partnerskými firmami. Výše obratu v roce 2010 dosáhla hodnoty 2,38 miliardy eur. Kompletní informace o firmě naleznete na:  www.schueco.cz