Seznamka pro všechny, kteří nehledají vztah

Být single dnes není nijak zvláštní, ale spíše naprosto běžné. Nemáme nebo nechceme mít partnera a sdílet s ním svůj život, ale baví nás užívat si sami po svém a nevázat se. Občas se ale spřízněná duše hodí.

Být single znamená nemít vážný vztah, tedy s nikým nežít ani nechodit, zkrátka starat se jen sám o sebe a žít si život podle svých představ. Někdy zůstáváme sami, protože nám to vyhovuje, jindy zase nemůžeme natrefit na toho pravého nebo tu pravou. Přesto, že jsme bez partnera, ale nemusíme držet celibát. Tak, jak se postupně stával sex běžnou součástí života a nestydíme se o něm mluvit, tak se i dlouhé dvoření a dobývání stalo postupně spíše utopií. Když tak hledáte jen uvolnění, příjemně strávenou noc nebo jen rychlý sex, zdlouhavé chození jaksi nepřichází v úvahu.

Samozřejmě je vhodné, když se danou osobu snažíte získat jako parťáka do života a ne na občasné milostné hrátky, ale pokud vám jde jen o sex, není to správná cesta. Navíc je zde velké riziko, že protistrana bude z případného sexu vyvozovat i to, že hledáte vážný vztah a to není vždy žádoucí. Využijte spíše moderní technologie a zaměřte se na seznamku, kde jsou lidé se stejnými názory a především preferencemi, tedy také hledají jen nezávazný sex bez nutnosti dlouhých setkávání nebo obědů u rodičů. Sexseznamka sdružuje lidi, kteří mají zájem o nezávazný sex. Můžete si užít společný večer a teprve pak zamířit do ložnice nebo společenské povinnosti zkrátit na minimum, to už je jen na vás. Máte však jistotu, že na protější straně je člověk se stejným názorem na single život a potřebu či chuť sexuálního uvolnění.

Z pohodlí domova si tak jednoduše domluvíte program na večer či noc a nemusíte absolvovat dlouhá rande, hrozit se manželství nebo si jakkoli komplikovat single život.