Víte, co vám zpestří oslavy?

Blížící se konec prázdnin a tak trochu i léta v nás vyvolává pocit, že je potřeba ještě užít bazénů, volna a sluníčka co se dá. K letní atmosféře patří i oslavy s rodinou a přáteli. Jak si je ozvláštnit?

Na klasické párty nebo oslavě nesmí chybět dobré jídlo, nějaké to pití a samozřejmě spousta zábavy a smíchu. Bez ohledu na to, zda jste na rozlučce se svobodou, oslavě kulatin, párty k vyhranému zápasu nebo jen tak přátelském posezení, vždy je vítaným zpestřením půlnoční překvapení. Nacvičené tance a scénky samozřejmě pobaví, receptem na úspěch je však zábavná pyrotechnika. Ohňostroj s různými efekty i třeba jen prskavky se vždy setkají s velkým ohlasem. Dívat se do nebe na různobarevné hvězdy nepřestane nikdy bavit malé ani velké. Barevné kouzlo, kdy se na obloze objeví tisíce různých světýlek v nás vždy zatají dech bez ohledu na to, kolik nám je.

Kromě světelných efektů, které nabízí právě ohňostroje, jsou častou součástí různých oslav také efekty zvukové. Ty zajistí kvalitní petardy, které jsou přímo určené k vytváření různých zvukových efektů. Nejvíce je samozřejmě využijeme při oslavách konce roku a příchodu nového, kdy je použití veškeré zábavné pyrotechniky povoleno téměř všude a bez omezení. V jiných dnech mějte na paměti, že je nutné dodržovat patřičné zákony a vyhlášky v místě, kde si chcete párty či oslavu zpestřit a především dbát na bezpečnost. Ohňostroje i petardy jsou oblíbené i u dětí, těm ale do rukou opravdu nepatří a obsluhovat by je měli vždy jen dospělí, stejně tak zabránit dětem na zábavnou pyrotechniku vůbec sahat.

Nejen při používání, ale již při výběru petard se zaměřte na bezpečnost sebe i svého okolí, proto vybírejte pyrotechniku pro zábavu na kvalitních portálech a nenechte se zlákat levnou cenou u pochybných prodejců.