Sháníte kancelář v Praze? Obraťte se na PSN!

Pokud podnikáte, měli byste určitě vlastní kancelář mít, protože i pro vás bude reprezentativním místem, kde budete přijímat své návštěvy. Při výběru kanceláře záleží na 3 hlavních faktorech: Cena pronájmu, velikost a umístění. Vše musí být podřízeno vašim možnostem. Nechcete platit více něž je nutné a přitom sídlit na lukrativním místě? Potřebujete velkou kancelář pro více osob, nebo jen malou pro vás osobně? S nalezením té nejlepší i vám pomohou specialisté z PSN. Proč se obrátit právě na jejich pomoc?

 

PSN má kanceláře „na míru“

PSN (Pražská správa nemovitostí, spol. s r.o.) je společnost, která na českém realitním trhu působí více jak 24 let. Její nabídka je specifická tím, že společnost nabízí pronájem kanceláří, které má ve vlastnictví. Právě z toho je možné těžit. Hlavní výhodou je, že nemusíte platit žádnou „tučnou“ provizi, jako je tomu v případě klasického zprostředkování pronájmu přes realitní kancelář. Narodni-11_S

Nabídka PSN je založena na osobním přístupu k zákazníkovi

Na začátku všeho je proto schůzka s osobním poradcem, kterému sdělíte všechny vaše požadavky (cena nájmu, umístění kanceláře, vybavení, velikost apod.). Na základě informací poradce vytipuje vhodné prostory.

Vytipované kanceláře si poté společně prohlédnete a pokud budete mít zájem, poradce zajistí všechny náležitosti a připraví nájemní smlouvu. Po podpisu nájemní smlouvy je nutné uhradit kauci (výše jednoho měsíčního nájmu včetně služeb) a také první nájemné. Budou-li všechny podmínky dodrženy, budete moci kancelář začít užívat.

 

Zajímavé nabídky i mimo Prahu

Pražská správa nemovitostí, spol. s r.o. se nesoustředí jen na kanceláře k pronájmu v Praze. Nabízí prostory také v Pardubicích, Slaném, Odolené Vodě, Kladně a v Hradci Králové. Kromě kanceláří nabízí i pronájem výrobních prostor či skladů. Specializuje se také na prodej bytů.

Pokud hledáte kanceláře k pronájmu v Praze, obraťte se na PSN. S kvalitou služeb i rychlostí vyřízení budete maximálně spokojeni.