Snížení nákladů za vytápění až o třetinu, bez izolace stropu rozhodně ne

Také hledáte další efektivní řešení, jak snížit celkové výdaje za vytápění? Majitelé rodinných domů to mají v porovnání s obyvateli bytových jednotek o poznání složitější. Zatímco v bytové jednotce stačí změnit přístup k regulaci tepla, v rodinném domě se musíme zaměřit na mnohem větší počet činitelů.

Hlavními otázkami pak zůstávají – zda máme optimální kotel, topíme správným typem paliva a zda se v našem domě nenachází černá místa, kterými teplo uniká bez jakéhokoliv užitku. V posledním bodě pak pomůže správně navržená izolace.

Nalézt však takové řešení, které dokáže efektivně snížit celkové výdaje až o třetinu a navíc se tento krok nestane zatěžkávací zkouškou vašeho rozpočtu, není až tak jednoduché. Naštěstí se zde nachází řešení, které nabízí společnost IP Polná. Ta se na rozdíl od ostatních společností zaměřuje na skutečně důležitou část domu a tím je strop. Izolace stropu není finančně náročná a přináší okamžité výsledky.

 

Izolace stropu Magmarelax

Systém Magmarelax zajišťuje efektivní dodatečné zateplení stropních konstrukcí a je vhodná pro jakýkoliv typ střechy. Zejména je pak vhodná pro duté stropy, volné plochy nevyužívaných půd nebo pro duté stěny panelových domů. Systém Magmarelax pochází ze Skandinávie, kde je z aktuálního hlediska nejpopulárnější izolací vůbec. Realizace foukané izolace probíhá vháněním materiálu hadicemi, přičemž se o celou operaci stará pouze jeden dělník.

Takto tepelně izolovaný strop snižuje náklady na vytápění až o třetinu a navíc je služba izolace 10 x levnější než tradiční izolace fasády, která se v mnohých případech přeceňuje. Izolace stropu okamžitě vylepšuje klima, zvyšuje protipožární ochranu domu a optimalizuje teplotu v podkrovní části domu, což oceníte především v letních měsících.

 

Za málo peněz hodně muziky

Pokud se chceme pro tento rok držet hesla – za málo peněz hodně muziky – musíme se zaměřit na prostory, kterými uniká největší podíl tepla. Jak moc dobře víme, tak ohřátý vzduch stoupá ihned vzhůru. Nová okna ani izolace fasády nedokáže tento únik snížit či regulovat, pokud se v domě nachází stropní konstrukce bez ochrany. Teplý vzduch jednoduše pronikne na půdu a odtud pryč z domu. Zateplení stropu by tak měl být úplně první krok v otázce snižování výdajů za vytápění, bohužel se k němu přistupuje až v poslední fázi.

 

Izolace stropu je za hubičku

Izolace stropu od IP Polná je doslova za hubičku. Foukaná minerální izolace stojí jen desetinu v porovnání s tradiční fasádní izolací a navíc její realizace nepřekračuje jen několik málo hodin. Jediný dělník si v této časové lhůtě dokáže bez nepořádku, stavebních úprav a lešení poradit a předat vám plně funkční dílo s okamžitou efektivitou.

 

Objednejte se ještě dnes

Nečekejte na další zimní sezónu a snižte si své náklady až o třetinu ještě dnes. Stačí na stránkách www.mojeizolace.cz vyplnit nezávazný poptávkový formulář a čekat na telefonu. Po zavolání se domluvíte na přesném datu setkání s technikem společnosti IP Polná. Ten provede zaměření vaší stavby a předloží smysluplný návrh opatření i s cenovou kalkulací, která se v průběhu realizace nezmění.