Šperky na večer.Jak pomocí doplňků doladit nový outfit nebo pozdvihnout ten starý

Ať už jdete na první rande, na schůzku s manželem po 10 letech manželství nebo ven s kamarádkami, chcete se bavit a vypadat skvěle. Podle toho, kam se chystáte, se možná budete chtít obléci slavnostněji než obvykle nebo vyzkoušet vzhled, který vybočuje mimo váš standard.

Možná máte vybraný nový dokonalý outfit a chcete ho doladit doplňky. Nebo jen chcete oživit kousky, které jsou již nějaký pátek součástí vašeho šatníku. V obou případech je přidání šperku skvělým krokem, jak povýšit typický outfit v něco neobvyklého a úchvatného.

Chce to rovnováhu

I dobrých věcí může být příliš. Pokud na sobě budete mít přílišné množství šperků, celkový dojem bude jeden velký zmatek. Myslete jako módní redaktor a vyberte jeden kousek, který bude středem pozornosti, a podle toho přizpůsobte zbytek. Pokud se rozhodnete pro rozkošné visací zlaté náušnice s drahokamy, můžete přidat jemný náhrdelník nebo náramek, který nebude s hlavním šperkem soupeřit.

Maxstream_obrazek_1

Berte v úvahu také to, že ze šperků můžete vytěžit maximum volbou vhodného oblečení. Pokud vsadíte na výrazný náramek, určitě ho neschovávejte pod dlouhými rukávy, ale volte top na ramínka nebo s rukávy v kratší délce. Náhrdelník naopak vynikne více ve výstřihu než na halence zapnuté až ke krku.

Zdůrazněte to pozitivní

Využijte šperky k tomu, abyste přitáhly pozornost k vašim přednostem. Například náušnice můžou zvýraznit vaši tvář a jiskřivý pohled, náramky vaše útlé zápěstí, prsteny vaše půvabné ruce, spony do vlasů vaše zářivé kadeře a náhrdelník váš spanilý krk a dekolt.

Maxstream_obrazek_2

Nechte vyniknout svou osobnost

Přidáním jednoho výrazného šperku ke svému outfitu můžete předvést svůj osobní styl a přidat prvek rozmaru nebo napětí. Nejste si jisté, co by tím kouskem mělo být? Zkuste chvíli experimentovat a časem jistě naleznete ten svůj ideální šperk, který se stane vaším poznávacím znamením.

Bavte se

Díky šperkům, které si večer vezmete na sebe, byste se měla cítit dobře. Bavte se s nimi! Navrstvěte na sebe několik náhrdelníků nebo náramků nebo míchejte různé typy a barvy kovů. Zlaté a stříbrné prsteny dohromady rozhodně nejsou tabu a takový večer je skvělou příležitostí pro experimenty. Ale ujistěte se, že se cítíte pohodlně – pokud budete muset šperky neustále upravovat, sáhněte raději po jiných.

Když se upravujete na speciální večerní příležitost, šperky jsou skvělou volbou, která dodá vašemu vzhledu jiskru. Pokud se budete řídit pár jednoduchými pravidly, nebude pro vás problém vybrat ty správné kousky, které doplní jakékoli oblečení, které budete mít na sobě