Špičková technologie, nano impregnační nátěr skla a oken

Dobrý den,

okna v našem hotelu myje firma A SERVIS LIPKA s.r.o., se kterou máme již řadu let dobré zkušenosti. Firmu využíváme pravidelně dvakrát do roka, líbí se mi jejich ochota nám vyhovět v našich požadavcích. Vždy dojedou v dohodnutém termínu a svoji práci mají předem promyšlenou a zorganizovanou.

Firmy, které jsme poptávali dříve, stále měnily dohodnuté termíny v uskutečnění zakázky, což nám nevyhovovalo z hlediska provozní doby hotelu. Často se nám také stávalo, že okna nebyly kvalitně umyté, rámy umyli jen povrchně a jakmile sluníčko zasvítilo na skleněné tabule, byly samá čmouha. Od doby co nám myje okna úklidový tým z firmy A SERVIS, tak žádné nedostatky s umytými okny nemáme.

Mají velmi profesionální přístup v mytí oken Brno a práce jim jde dobře od ruky. Součástí našeho hotelu je i prosklené atrium a krytý bazén, kde je mnoho skleněných výplní. Zaměstnanci firmy A SERVIS LIPKA nám poradili výborný nano impregnační nátěr, který jsme nechali na skleněné plochy u bazénu a atria nanést.

Tento nano impregnační nátěr oken Brno – GSP je naprosto špičková technologie, neboť skleněné plochy se nemlží, nešpiní a všechna voda z něj rychle zteče. Tento nátěr máme již přes dva roky a skleněné plochy jsou stále čisté.

Z prvopočátku je to sice dražší investice, ale skla se nemusí pravidelně umývat a to i několik let a tím se srovnají náklady, které by byly za mytí těchto skleněných ploch. Především nám odpadly starosti s čištěním těchto těžko dostupných skleněných výplní. Všichni zaměstnanci z firmy A SERVIS LIPKA, kteří k nám přijeli mýt okna, pracují spolehlivě a profesionálně. Tuto firmu velmi rád doporučím.

Okna se již umývat nemusí, je tu nano impregnace skla a oken

A SERVIS LIPKA, s.r.o. nabízí mytí a leštění oken Brno kvalitně buď servisně nebo jednorázově. Díky zkušenostem v mnohaleté realizaci těchto zakázek, provádíme mytí a leštění oken Brno. K čištění využíváme tzv. trik suchého leštění – tento trik spočívá v tom, že nepoužíváme žádná leštidla, ale pouze okna umyjeme, setřeme stěrkou a po zaschnutí rozleštíme 100% bavlněnou plenou.

Takto vyleštěná okna zaručí, že po čase nejsou vidět tahy, ani kruhy po leštění. Mytí a leštění oken v Brně jsme schopni zajistit také ve výškách s veškerou bezpečností našich kvalifikovaných pracovníků.

Naši pracovníci jsou držiteli licence o bezpečnosti práce ve výškách podle § 134a odst. 2 a podle § 134 c odst. 2 zákona č.65/1965 Sb, zák. práce ve znění zákona č.155/2000 Sb, o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci na pracovišti s nebezpečím pádu z výšky nebo do volné hloubky.

02 OKna

Vybaveni jsme také vysokozdvižnou technikou a horolezeckou a speleologickou technikou, tudíž nemá zákazník starosti se zajišťováním této techniky. Pro mnoho firem, ale také v obchodních domech, restauracích a jiných veřejných zařízeních provádíme mytí oken v cyklech, ale i nepravidelně.

Jsou hůře přístupná místa, kde čištění oken provádíme a nabízíme na těchto místech nejmodernější technologii nano impregnační nátěr skla a oken GLP Brno, která funguje na principu lotosového efektu – nanovrstva, která má ochranný účinek proti vodě a jakékoliv špíně, utvoří kuličky, které za pomoci samospádu či větru, utvoří z prachu kuličky a odvalí je ze skleněného povrchu pryč.