Sprchování v současnosti vede

V dnešní době je sprchování oblíbené víc než chvilka relaxace ve vaně. Je to dáno tím, že v dnešní zrychlené době lidé více spěchají a ve sprše rozhodně ušetří čas. Zároveň je sprchový box menší a v koupelně tak nezabere příliš místa. Další výhodou je jednoduchá a rychlá péče o sprchový kout a větší komfort při častějším sprchování a následné údržbě koupelny.

 

Sprchový box

V moderních koupelnách je často k vidění sprchový box i vana. Tato kombinace je ideální. Pokud však máte v koupelně opravdu málo místa nebo máte rádi jen sprchování, tak je sprchový box ideální volbou. Existuje velké množství sprchových koutů různých tvarů, které mohou být čtvercové i čtvrtkruhové.

Na výběr je opět široký výběr velikostí sprchových boxů, sprchových vaniček a také sprchových zástěn, rámů a krycích panelů. Výhodou sprchových boxů je jejich snadná instalace i následná péče o lehce omyvatelné a kvalitní materiály.

 

Hydromasážní box

Pro opravdové fajnšmekry ve sprchování existují hydromasážní boxy. Součástí těchto sprchových boxů jsou masážní trysky a také parní vyvíječ, který umožňuje vytvořit ve sprchovém boxu parní lázeň.

Díky ní pro vás bude sprchování v hydromasážním boxu opravdovým požitkem. Ohromí vás nejen funkčnost těchto boxů, ale také jejich spolehlivost, životnost a také jednoduchý a elegantní design.

 

Letní sprcha

Mnozí z nás si ani nedovedou představit léto bez studené nebo vlažné sprchy. Právě v toto období sprchu využijete nejvíce. Ať už si dopřejete sprchu ráno po probuzení, odpoledne po práci nebo večer před spaní, rozhodně by měla být vaším příjemným rituálem. Sprcha by vám měla dodat novou energii a rozhodně byste si tuto chvilku péče o sebe měli náležitě užít.

Často bývá doporučováno i střídání studené a teplé vody. Taková sprcha vám rozproudí lymfatický systém, nastartuje metabolismus a pomůže i v hubnutí a v boji proti celulitidě. Neváhejte tedy a dopřejte si osvěžující sprchu třeba právě teď.