Stále se bojíte dalších mrazů a vysokých účtů?

Opravdové mrazy letošní zima přinesla jen výjimečně, spíše už se těšíme na jaro. Nemusíme tak tolik topit a celkové náklady na vytápění snad budou pro rodinný rozpočet v rozumné výši. Zima však ještě nemusela říct své poslední slovo a tak se nabízí stále stejná otázka, jak ušetřit za teplo?

Můžeme vyměnit okna, zateplit fasádu, ale obě řešení jsou dost finančně náročná s dlouhou návratností. Izolace je však to hlavní, co dokáže ztrátám tepla zabránit. Aniž by si to mnoho z nás uvědomovalo, základní poučky z fyziky hrají roli i v našich účtech za topnou sezónu. Teplý vzduch stoupá vzhůru a pokud ho nic nezastaví, pokračuje dál a mizí pryč z domu. Pokud nemáme správně zaizolovaný strop, topíme jen tak do vzduchu a zbytečně si navyšujeme náklady. Foukaná minerální izolace je ideálním řešením právě pro velkou plochu stropů, kde dochází k největším únikům tepla.

Není nutné se děsit a představovat si celý dům plný nepořádku, zahradu jako sklad stavebního materiálu a spoustu cizích lidí, kteří několik dní chodí po vašem domě a pozemku a zateplují strop nebo podlahu půdy. Systém Magmarelax se vyznačuje velmi rychlou a čistou aplikací, kterou zvládne jediný pracovník jen za několik hodin a není tak nutné nijak měnit svůj běžný život v domě. Nejsou potřeba žádné skladové prostory, zakrývání nábytku nebo stavění lešení, vše probíhá pomocí technologie foukání, která dopravuje izolační materiál na místo k tomu určené.

Kromě rychlé a čisté aplikace má izolace minerální vlnou i mnoho dalších výhod. Dostane se doslova všude i do nejmenších prasklin nebo spár a tak nevznikají tepelné mosty, kde by docházelo i nadále ke ztrátám tepla. Pro nezávaznou konzultaci a návrh ideálního řešení pro váš dům kontaktujte společnost IP Polná přes objednávkový formulář na webových stránkách nebo si schůzku sjednejte telefonicky.