Štěstí, dlouhý život, pracovní kariéra – na tyto i řadu dalších aspektů lidského života jsou zaměřeny nové mandaly!

Mandala je magický kruh. Je symbolem síly, jednoty a také rovnováhy a jako tento symbol je uznávána po celém světě. Vyjadřuje harmonii a klid a usměrňuje energii. Mnoho kultur věří, že její přítomnost může mít vliv na celou řadu aspektů lidského života. Chceme vás proto seznámit s novými mandalami, které jsou zaměřeny na velice důležité věci…

 

Jak mandala působí?

Mandaly nacházejí uplatnění především v moderní psychoterapii. Tvar kruhu, který mají, totiž navozuje pocit harmonie a barvy, které se v něm nacházejí, mají pozitivní vliv na lidskou psychiku. Mandala má uklidnit a navést člověka na správnou cestu. Mandala je ceněna pro energii, kterou ze sebe vyzařuje. Její magické síle věnovaly pozornost dávné kultury a své uplatnění má i dnes. Zajímavostí je, že byl půdorys mandaly použit při stavbě nejvyšší budovy světa v Dubaji.

Jaké se nabízejí?

Mandaly mohou mít celou řadu podob. Mohou být také různě velké. Svou sílu ale velikostí neztrácejí. Mezi velice zajímavé patří afirmační mandaly, které propojují myšlení a cítění a tak mohou lidský život proměnit v lepší. Afirmační mandaly mohou mít různé podoby a významy. Pořídit si například můžete Mandalu podporující kariéru, pracovní úspěch, pokrok v práci, bohatství a dobré obchodování, na které je vyobrazena zlatá ryba a koi kapr jako symboly štěstí. Velmi energická je také Blahopřející mandala štěstí, bohatství a dlouhého života. Speciální sílu má prý Mandala napomáhající k nalezení lásky s motivem jemných květů pivoňky. Pokud máte problémy se zdravím, mohla by pro vás být ideální volbou Mandala podporující zachování dobrého zdraví a povzbuzující zotavení. Možností se samozřejmě nabízí mnohem více. Zmíněné mandaly je možné koupit v provedení magnet, takže je můžete umístit téměř kamkoliv.

Další informace o mandalách a jejich bohatý výběr najdete na www.knihydobra.cz